Wpis z mikrobloga

@Jestem_robotem123 jeszcze jakby się miało jakiś wybór xd A nie: panie za 2000 to okazja i mam tutaj jeszcze Ukraińców na Pana miejsce. Wszystkie pokoje które udało mi się złapać w normalnej cenie to były te które zauważyłam na stronie do 5 minut po pojawieniu się ogłoszenia xd
@ZenoChame wlasiciele najczęściej po prostu łamią umowy i co im zrobisz. Nie zgodzisz się to po prostu dadzą Ci wypowiedzenie. Przerabiałam z podwyżkami czynszu aż 2 razy. Niby wysokość reguluje prawo ale jeśli sprawiasz kłopot i o tym wspomnisz to zamiast podwyżki cyk, wypowiedzenie. Sytuacja stabilna w uj
@spacja_enter ja wynajmowałam 6 i tylko w dwóch nie było problemów. W tym w którym mieszkam. Chociaż z drugiej strony mieszkam na skladowisku pamiątek po babci i nie ma co z nimi zrobić bo właściciel jest za granicą i ich nie wezmie. W jednym wlascicielka wyslala mi smsa że mam się natychmiast wyprowadzić bo sąsiedzi obok zrobił imprezę ale reszta bloku myślała że to u mnie (bo wiecie... studentka) i nawet wysłali
@dumpmuzgu przecież jak się wyprowadzasz to musisz to zagipsowac i odmalować...
W tym momencie mieszkam w mieszkaniu które było malowane minimum 6 lat temu. (Mieszkam od 4) W zasadzie to przy zmianach w mieszkaniu robię komuś remont za własne xd mojej właścicielce to nie przeszkadza ale znam kogoś kto się burzył na lokatorów, że przemalowali mu ściany na inny kolor, co miałoby sens gdyby te ściany były odświeżane przed każdym najmem, ale
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kt13: ehh, z wynajmem chyba jest jak z szukaniem drugiej połówki. Część ma złote serce a trafia na toksycznych ludzi, a część jest toksyczna i trafia na dobrych ludzi.