Wpis z mikrobloga

@Kazach_z_Almaty: A ja uważam, że słaba riposta. Ktoś coś o matce powiedział, to "hjehje" zabawne będzię, że twoja stara. Takie #!$%@? żarciki sprzed lat, a jeszcze gość startuje jako autor kanału i wiadomo, że zbierze więcej plusików.

Moim zdaniem słabe w #!$%@?. A jak określić, że coś jest słabe - ano tak, że każdy by wpadł na taką ripostoę. A bo hehe twoja stara, ja pierdziele, ale śmiesznie, no nie wierzę,
  • Odpowiedz
ziom, ty dłużej nad tym myślisz i analizujesz, niż autorzy komentarza i riposty


@fiberian_hufky76: Wiem o tym doskonale. Podobnie jak to, że w ogóle nie powinienem się wypowiadać w temacie złomnika, bo z jakiegoś powodu jego widzowie są strasznie agresywni w obronie jego osoby.

Ale co do istoty to masz rację. Nawet do twojego komentarza mówiącego mi abym zluzował, napisałbym rozprawkę ;) Taki mam charakter i tyle. Nie naprawisz tego (
  • Odpowiedz
@Kazach_z_Almaty Przypomniało mi się jak kiedyś w pracy mój szef i nowy praktykant mieli taką samą.niebieska kurtkę, podobna jak na zdjęciu i pewnego dnia wzięli z wieszaka nieswoją przez co szef spóźnił się z odbiorem dzieci że szkoły. Nastepnego dnia szef już pod wpływem żony przyszedł w ciemnym płaszczu. Razem z kolegą mieliśmy ubaw wiedząc jak musiała wyglądać ta rozmowa. Było to tak zabawne że kolega opowiedział to w domu dziewczynie. Nastepnego
  • Odpowiedz