Wpis z mikrobloga

@UrbanCreature: mówisz? Rozwiń
Mialem ciekawe auto i zaproponowalem do filmu odpisał jakims takim sarkazmem ze nie chce mu sie jechac 500 km i to ja mam przyjechac do niego

Na autoblogu też widac w komentarzach swego rodzaju butę
I zastanawiam sie wlasnie czy brak kultury to element stylówy,podobnie jak np. mowienie na filmach w czasie jedzenia,czy plenery w slumsach na tle smieci czy rzeczywiście taki jest
via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
@6182: raczej on taki jest, sam Koziar (motobieda) który z nim pracuje gdzieś tam wspominał że ma "trudny charakter" i trzeba z tym się pogodzić

Na autoblogu to on w pełni pokazuje pazur, bo jest tam redaktorem naczelnym( co chyba zresztą się chwalil na yt) i nadużywa swojej "władzy". Dla przykładu - swieżo po rozpoczęciu tej całej pandemii napisał cotygodniowy artykuł, jak dobrze pamiętam, z przeglądem wiadomości. W tym artykule odniósł
@UrbanCreature: ja tylko widziałem z kilkanaście jego filmików, jak był wrzucany na główną, a potem samo wyskakiwało mi w proponowanych. przecież tu nie trzeba nawet siedzieć w temacie by stwierdzić, że gość ma ego #!$%@? w kosmos. praktycznie nie było filmiku, w którym by nie bóldupił o to, że ktoś napisał to czy tamto. rozumiałbym gdyby to był 2012 rok, a gość dopiero zaczynałby swoją karierę, ale obecnie to już byle
@DiegoCosta: @UrbanCreature: numer roku to był w momencie jak niby otrzymał nagranie z urbexu


dość charakterystycznej chałupy ze starymi gratami - jak ludzie zaczęli podawać lokalizację tego budynku to zablokował komentarze bo myślał że to coś da XD inny przykład: sranie o lpg w autach to stały temat, prawie za każdym razem musi akcentować jak ma w dupie jak się nazywa parownik czy inny element instalacji XD jakiś czas temu