Wpis z mikrobloga

jestem przeciwnikiem edukacji seksualnej, bo jestem przekonany że byłaby w niej też propaganda promująca puszczalstwo czy prostytucję


@Thachii: Kultura wstydu w pełnej krasie. Zabronić powszechnej edukacji seksualnej, bo ktoś mógłby jeszcze odkryć, że mityczny seks to tylko czynność, a nie temat tabu i większość go uprawia dla przyjemności.

Wysoki odsetek niechcianych ciąż spowodowany nieumiejętnością korzystania z antykoncepcji, nieświadomości dzieci że są molestowane czy rozprzestrzenianie się chorób wenerycznych to niski koszt, ważne
tylko to cała lewacka ideologia, którą głównie zresztą zajmują się kobiety na jakichś śmiesznych instagramach, żeby dbać o swoje interesy - i chcą jeszcze wprowadzić to do szkoły. Nie ma na to mojej zgody.


@Thachii: Więc może dlatego lepiej edukację wprowadzić do szkoły, gdzie dzieciaki pod okiem uprawnionych psychologów i seksuologów, mogłyby się uczyć wg standardów europejskich, zamiast słuchać "jakiś śmiesznych instagramow"?

Ty naprawdę sądzisz że nastolatki nie zaczną się interesować
czemu mnie to nie dziwi


@Thachii: Jezu, centrolewak chce edukacji seksualnej, która m.in obniża wskaźnik niechcianych ciąż i występuje w całej cywilizowanej części świata - literalnie komunizm.

Jakość zupełnie mnie nie dziwi, że koleś, który za argument w dyskusji bierze moje 8 values i nazywa mnie "lewaczkiem cwaniaczkiem", jest przeciwny edukacji XD