Wpis z mikrobloga

@Thachii:
Wypowiedzi Kasi, które autora zawarł w filmiku:
- "Seks ma prawo być dla nas ważny, a nawet najważniejszy"
- "To, że nastolatków w tym wieku uprawiają seks, to nie jest niczym dziwnym. Zabezpieczajcie się. Zapoznajcie się z koncepcją świadomej zgody. Pamiętajcie o tym, że zawsze możecie powiedzieć "nie". I eksperymentujcie, szukajcie "tego""
- "Nie ma nic bardziej seksownego, niż kiedy drugiej osobie zależy na twojej przyjemności, Twoim bezpieczeństwie"
- "uważam,
@Thachii: Nie zesraj się płaczku. Jak nie widzisz różnicy między złośliwym wtrąceniem w szerszym wywodzie, a napisaniem "ja już nie będę z nim dyskutował, bo gość jest ewidentnie nakręcony jak typowy lewak cwaniaczek", to masz jakiś poważny problem koleżko. Taka jest między nami różnica, że ja Twoich poglądów nie uważam za głupie bo jesteś tam lewaczkiem, prawaczkiem czy innym przegrywem. Uważam że są gówniane, bo są sprzeczne ze zdaniem ekspertów.
@Thachii:

nie zrobię tego lepiej w komentarzu na wykopie niż ten koleś w filmiku na yt.


Spróbuj. Powiedziałeś, że "propaganda seksualna" promuje puszczalstwo i prostytucję. I że wystarczy spojrzeć, jakie poglądy osoby pokroju Kasi, chcą spopularyzować. Co wynika z jej wypowiedzi z tego filmiku?

Lewaczko?


Słucham?? W którym miejscu jestem lewaczką? Chyba nie wiesz, co mówisz. Standardowo - brakuje Ci argumentów, więc wyzywasz rozmówcę.
@Thachii: W zasadzie nie wiadomo co krytykowałeś, bo żadne konkretne zarzuty się nie pojawiły, a jedynie projekcje pt.

Wystarczy spojrzeć na ludzi którzy najwięcej mówią o edukacji seksualnej, jakimi kwestiami się zajmują, jakie poglądy próbują popularyzować - i już wiem na czym im zależy.

jestem przeciwnikiem edukacji seksualnej, bo jestem przekonany że byłaby w niej też propaganda promująca puszczalstwo czy prostytucję

tu nie chodzi o same wypowiedzi ale o cały przekaz