Wpis z mikrobloga

Przy 180 cm różnica w bieganiu przy 80kg i 70kg to jakby zrzucić 100 kg, jak miałem 80kg to czułem jak mi brzuch lata a przy 70kg jest idealnie


@UczesanyPedryl: Nic mega odkrywczego, weź do ręki 10kg, no troche jednak waży. Wiadomo, że u człowieka rozkłada się to mniej lub bardziej po całym ciele ale jednak trzeba to podosić przez 30 czy tam 60 minut.

@GhostTrick: 180kg i 70kg praktycznie
źródło: comment_1640704499fuAPk2WHj8SMhlyOz1eNt9.jpg
@Gollumus_Maximmus: Mam sam tłuszcz więc chyba nie za mało a nie chce mi się jakiś specjalnych treningów robić i diet, jedynie sobie hantelkami 3 razy w tygodniu macham.

@MirkobIog: U mnie spoko brzuch w pozycji stojącej wygląda, gorzej przy schylaniu bo jest rozciągnięty, ale twarzowo to 70kg zdecydowanie lepiej bo nie lubię drugiego podbródka który przy 70kg znika.
@MirkobIog: Ta focia to przy 80kg? Brzuch ładny, ale trochę luźniejsza koszulka i chłopa nie ma ( ͡ ͜ʖ ͡). Dużo zależy od kośćca i ilości masy mięśniowej na nogach, ja poniżej 90kg przy 183cm, w pasie mam mniej niż 80cm, to już dla mnie nienaturalnie mało ( ͡° ͜ʖ ͡°), nawet na dłuższą metę nie daję rady tego utrzymać. No i