Wpis z mikrobloga

Byłem dziś u mireczka @stolek_krk wymienić akumulator.

Wszystko zrobione bardzo profesjonalnie, wymiana za darmo, do tego pomiar parametrów przed włożeniem, wyczyszczenie mechaniczne klem/styków, spryskane jakimś szprejem, podpięcie, potem adaptacja do komputera samochodu i jeszcze test/pomiary pod obciążeniem. Tak więc jak ktoś ma problem z aku - bardzo polecam tego allegrowicza! (byłem osobiście, ale też robią podmiany mobilnie). Jest specem w tej dziedzinie.

#krakow #mechanikasamochodowa
marcelpijak - Byłem dziś u mireczka @stolekkrk wymienić akumulator. 

Wszystko zrob...

źródło: comment_1640713754oC1RkOL0HlArY8CPMInHWf.jpg

Pobierz
  • 101
No jak masz ręce przy dupie ucięte to tak lepiej podjechać postać i wypić piwo.


@DamianDamian334: nie, ale mozna przez ten czas zalatwic jakas sprawe, odpisac na maile, zadzwonic do przyjaciela, budowac relacje... cokolwiek

To, ze na wiosce wszystko musisz robic sam, bo i tak nie masz nic lepszego do roboty, Twoj czas, Twoja praca nie jest cenniejsza niz wymiana akumulatora nie znaczy, ze ludzie nie maja. Bo widzisz akumulator moze
@PanKracy582: wiesz w sumie lubię takie reklamy/opinie "opinia o czytniku DVD, działa - jest wiarygodniejsza niż klasyczne "pewnego dnia zechciałem kupić napęd optyczny, i jest super teraz mogę zainstalować diablo 1 i obejrzeć zdjęcia dziadka z wakacji" ;)