Wpis z mikrobloga

Byłem dziś u mireczka @stolek_krk wymienić akumulator.

Wszystko zrobione bardzo profesjonalnie, wymiana za darmo, do tego pomiar parametrów przed włożeniem, wyczyszczenie mechaniczne klem/styków, spryskane jakimś szprejem, podpięcie, potem adaptacja do komputera samochodu i jeszcze test/pomiary pod obciążeniem. Tak więc jak ktoś ma problem z aku - bardzo polecam tego allegrowicza! (byłem osobiście, ale też robią podmiany mobilnie). Jest specem w tej dziedzinie.

#krakow #mechanikasamochodowa
marcelpijak - Byłem dziś u mireczka @stolekkrk wymienić akumulator. 

Wszystko zrob...

źródło: comment_1640713754oC1RkOL0HlArY8CPMInHWf.jpg

Pobierz
  • 101
@BaRi: takie rzeczy robi się przed sezonem zimowym dzbanie. Widzę już twoje Januszowanie... Jeździmy do końca aż przestanie kręcić i wtedy płacz, kable i jadziemy do "specjalisty od akumulatorów na wymianę..." bo wcześniej to szkoda wymienić bo jeszcze pojeździ... kup sobie multimetr i kontroluj akumulator...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@DamianDamian334: no tak bo w lecie to sama przyjemność babrać się z podnośnikiem i kluczem. Jak mam wymianę w gratisie to ofc że biorę z wymianą, oleju i filtra też niechce mi się samemu robić jak mam w cenie.
Jak nie mam gratis wymiany to zwykle sam robię to co potrafię - wtryski, swiece, hamulce i kupe innych rzeczy.

@stolek_krk: nie wiedziałem że Avenger też tam miał Aku :p