Wpis z mikrobloga

W ciągu ostatniej doby na covid zmarło prawie 800 osób, 600 spośród nich to osoby niezaszczepione, na szczęście zaraz na główną zostanie wykopane znalezisko, które danymi z jednego oddziału szpitalnego zaora szczepionki i lewactwo pokazując, że nie działają, a wszystkie nadmiarowe zgony to nie wina covid-19 i niezaszczepionych egoistów, ale lewackich procedur i NWO.
#neuropa #bekazfoliarzy #bekazprawakow
mel0nik - W ciągu ostatniej doby na covid zmarło prawie 800 osób, 600 spośród nich to...

źródło: comment_16407723929IsnkOysjz3myP0XOXeOcn.jpg

Pobierz
  • 136
  • Odpowiedz
@mel0nik: Nie ma nic bardziej obrzydliwego od covidian. Życzenia śmierci, pogarda dla drugiego człowieka. Straszne, szczególnie że swoje poglądy opierają oni na propagandzie telewizyjnej. Ludzie o podobnej mentalności byli szmalcownikami w czasie wojny.
  • Odpowiedz
Właśnie sam się dziwie ze tutaj taki wysyp szurów jest. No ale patrząc wstecz na różne trendy królowe to wiele wyjaśnia. Młodzież się buntuje ( ͡° ͜ʖ ͡°) Za nie długo odkryją 5G ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
Foliarzu. Nie musisz sie szczepić ale miej na tyle honoru by nie dzwonić po karetke gdy zaczniesz zdychać.


@RelaeVEVO: jakie zdychać jak mam statystycznie jakieś 0,03% szans na zgon? xD
  • Odpowiedz
nie w każdym przypadku szczepienie działa tak samo skutecznie


@Agemaker: i ja to rozumiem, tylko fajnie gdyby tak ostrożne były od początku zapewnienia że strony "autorytetów". Mam wrażenie że retoryka była świadomie przesadzona żeby zwiększyć maksymalnie stopień wyszczepienia, i nawet jeżeli tak było w dobrej wierze to uważam to za niedopuszczalne i szkodliwe
  • Odpowiedz
Moderacja będzie ciut więcej obciążona.


@Kskskkdkdkk: Moderacja będzie miała #!$%@?, Białek będzie miał #!$%@?, sponsorzy też będą mieli #!$%@?, zrozumcie to wreszcie, że kapitalistów GÓWNO OBCHODZI oburzenie plebsu.
  • Odpowiedz
@mel0nik: @GaiusBaltar: @SynGilgamesza: ja się zaszczepiłem, ale jak już tak podajecie, to podawajcie też wiek zmarłych... Prawda jest taka, że pandemia powinna już sie skończyć. Umierają głównie starsi, mniej starszych zaszczepionych i czy naprawdę to , że babcia będzie z rok dłużej żyć hjest warte tego wszystkiego?
  • Odpowiedz