Wpis z mikrobloga

W ciągu ostatniej doby na covid zmarło prawie 800 osób, 600 spośród nich to osoby niezaszczepione, na szczęście zaraz na główną zostanie wykopane znalezisko, które danymi z jednego oddziału szpitalnego zaora szczepionki i lewactwo pokazując, że nie działają, a wszystkie nadmiarowe zgony to nie wina covid-19 i niezaszczepionych egoistów, ale lewackich procedur i NWO.
#neuropa #bekazfoliarzy #bekazprawakow
mel0nik - W ciągu ostatniej doby na covid zmarło prawie 800 osób, 600 spośród nich to...

źródło: comment_16407723929IsnkOysjz3myP0XOXeOcn.jpg

Pobierz
  • 136
  • Odpowiedz
@mel0nik przeszedłem covid 3 razy i za każdym łagodnie. Po co mam się szczepić? Jak szczepionka nie blokuje transferu wirusa. Boisz to się szczep, ja podejmę ryzyko.
  • Odpowiedz
zmarło prawie 800 osób, 600 spośród nich to osoby niezaszczepione


@mel0nik: i wszystko spoko, tylko dziwi mnie jedno. 200 osób to osoby zaszczepione, które (i których rodziny) usłyszały że szczepionki eliminują ryzyko hospitalizacji (a pierwsze zapewnienia były jeszcze bardziej optymistyczne).

Naprawdę jeszcze na miejscu jest plucie na szurów, jeżeli kiedy oni stwierdzą że "rząd i firmy farmaceutyczne wprowadzały w błąd/kłamały" to w zasadzie mają całkowitą rację?
  • Odpowiedz
@Wap30: to były osoby, które widniały jako zaszczepione, pewnie przynajmniej połowa z nich miała lewy certyfikat, a reszta? No niestety, nie w każdym przypadku szczepienie działa tak samo skutecznie.
  • Odpowiedz
@szpongiel: ujemną skuteczność w jakim kontekście? XDDD Umiesz czytać prace naukowe, czy nie do końca? Ten papier już w abstrakcie mówi, że chodzi o skuteczność przeciw Omikronowi w porównaniu do Delty xDDD
  • Odpowiedz
@mel0nik a ile osób wczoraj zmarło na raka lub udar, wylew.... No ile? Gdzie twoja statystyka o tym? #!$%@? macie z tym srovidem nie zesrajcie się bo tylko wy w kółko o tym piszecie i piszecie i piszecie....
  • Odpowiedz
@mel0nik: to gdzie są obowiązkowe szczepienia na tę śmiertelną chorobę? Przecież w takim przypadku #!$%@? na każdym rogu powinien stać samochód wojskowy i szczepić wszystkich po kolei. A nie #!$%@? loterie z nagrodami dla chętnych xDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz