Wpis z mikrobloga

@smutny_przerebel: No otwarcie jest jak wizyta u dentysty :D Szafran na maksa. Mam flakon i jeden z najlepszych oudów jakie znam, leży mi znacznie lepiej niż Xerjoffy itp.

Odnośnie pytania - Avignon od CdG - poznany na początku tego roku i od razu kupiony, mimo parametrów zapach 10/10. Dodatkowo efekt wow miałem i nadal mam przy Timbuktu.

Poza tym raczej nic spektakularnego. Raczej docenianie tego co juz znałem - jak 1740
@malani: Rasasi BAC jest absolutnie wybitny imo. Bardzo naturalny, ponadprzeciętnie trwały, a do tego pięknie rozwija się wraz z czasem. Nos mam szalenie przepalony, bo dziennie z cztery zgięcia kończyn aromatem wypryskane, ale Rasasi trzyma lekko 12h i jest wyczuwalne.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@smutny_przerebel: Moje odkrycie to AL Haramain Amber Oud Rouge
Nie wiem czy to dlatego że oryginał BR540 jest genialny czy to dlatego że Amber Oud jest świetnym klonem.
Przed Amber Oud miałem odlewki Zary i Rasasi Bareeq i szczerze mnie bardziej zniechęciły do Boccarta niż zachęciły więc niechętnie kupowałem na blinda tak drogi flakon Al Haramain. Ale blind okazał się strzałem w 10 i rok kończę z zapasem 4 flaszek Amber
Pobierz
źródło: comment_1640986008KF2EWoGP3ZHysVMvGGWJ13.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@smutny_przerebel: u mnie to chyba będzie Afnan 9pm, co prawda jpg miałem okazję wąchać tylko w sklepie, a co dopiero rozbijać flakon, ale sprawdza się niemiłosiernie dobrze, i o dziwo wyciągnął więcej komplementów niż cdnim ;)
@smutny_przerebel
1. ten tag
2. marka Berdoues - z winy @Miskaryzu bo to od niego kupiłem pierwszy dekant tej firmy, a teraz już kilka flaszek mam. Parametrowo jest bez szału, a nawet słabo, ale nie spotkałem wcześniej tak naturalnego odwzorowania rzeczywistych aromatów, a ja akurat jestem z tych, co wolą 5h pachnieć zajebiście niż cały dzień capić chemią gospodarczą.
Pobierz
źródło: comment_1641034963qQpU8RiXUETBmjEzVOFKV0.jpg