Wpis z mikrobloga

#dnibezdymu 1/365

Ponieważ dzisiaj jest pierwszy dzień roku to wiele osób na pewno postanowiło rzucić palenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jest to ciężkie zadanie i wielu ludzi polega już w kilka pierwszych dni, dużo osób na pewno upadło jeszcze zanim dodałem ten wpis, jednak liczę na to, że uda mi się zebrać kilka duszyczek, a także tych którzy się poddali, żeby spróbowali raz jeszcze.

Wszystkich, którzy zaplusują ten wpis będę wołał codziennie, żeby zobaczyć ilu z nas zostało i żebyśmy mogli się nawzajem wspierać w kryzysowych sytuacjach.

Byśmy mogli w naszej małej społeczności w końcu mogli rzucić to gówno i pomagać sobie w chwilach zwątpienia.

Nie wiem jakby ten tag miał wyglądać i co moglibyśmy tu dodawać. Zdam się na naszą fantazję i ukształtujemy ten tag tak jak chcemy.

Może jakieś ciekawostki odnośnie palenia? Cytaty motywujące? Porady jak zwalczyć głód? ITD.

W każdym razie trzymajmy się w tym razem i dotrwajmy do końca 2022 roku.

#palenie #uzaleznienie #rzucaniepalenia #papierosy
Pobierz Garztam - #dnibezdymu 1/365

Ponieważ dzisiaj jest pierwszy dzień roku to wiele osó...
źródło: comment_1641041769kfLv1HHiPS0kFJDeXwwwDX.jpg
  • 15
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Garztam: używać tabexu i nie pić alkoholu ze 2 miesiące, bo wtedy się mięknie że to tylko jeden papierosek. Kondycji jako takiej nigdy nie miałem więc nie powiem czy się poprawiła. Na plus poszło to że węch się poprawił i zacząłem gotować cera się poprawiła. A jak niektórzy piszą o oszczędnościach czy się pojawiły to nie, kasę co miałem na faje pakuje w hobby xD

Edit. Najgorsze jest pierwsze dwa tygodnie,
@Garztam: chcesz rzucić - przeczytaj książkę Allena Cara. Też kiedyś myślałem, że to lipa, ale naprawdę nałóg nikotynowy to przede wszystkim głowa, sama nikotyna nie ma prawie wcale fizycznych efektów ubocznych rzucania, wszystko to uzależnienie psychiczne. Jeżeli przestawisz swoje myślenie to zapewne uda się rzucić i to absolutnie bezboleśnie. To mówię ja, palacz z prawie 15 letnim stażem który twierdził, że nie rzuci bo poprostu bardzo lubi palić. Przestalem palic de
Paliłem ponad 12 lat a nie palę od 5. Poniżej parę pro-tipów które mi pomogły rzucić to dziadostwo.

1. Nastawienie, nastawienie i jeszcze raz nastawienie. Musicie mieć w głowie 100% przekonanie, że chcecie rzucić to g... o.
2. Najlepiej rozpocząć rzucanie podczas jakiejś choroby, przeziębienia, nie chce się wtedy palić i łatwiej zrobić ten pierwszy krok.
3. Pierwszy tydzień jest kluczowy i najtrudniejszy, decyduje o sukcesie lub porażce.
4. Kupujecie Desmoxan lub
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lwieserce95: śni mi się czasem że pale ale wtedy myślę sobie że jestem debil że wróciłem do palenia a to tylko sen. W domu palą papierosy i mi śmierdzi więc miałem dodatkową pokusę.wowczas jak rzucałem. Przez pewien czas nie piłem kawy oraz piwa bo zawsze chciało się przy tym palić i wracały wspomnienia.
Nawyku palenia po jedzeniu jakoś po roku nie miałem. Nawet wziąłem Maszka po jakimś pół roku dla testu