Wpis z mikrobloga

@droid43210: proszę się nie obrażać, ale 13 lat bez mandatu, to chyba tylko do zakupy du supermarketu. Staram się jeździć ultra przepisowo, jednak raz na 3-5 lat coś złapię. Ostatnio 3 lata temu nie zauważyłem tabliczki znaku miejscowości, bo była w połowie przykryta drzewem, a za nią od razu halt i mandacik. To nie jedyne takie miejsce w Polsce.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Larsberg: I bardzo dobrze niech płacą, teraz sobie tak myślę że te 1500 zł mandatu za kolzje też nie jest złe może noga z gazu pójdzie i obwodnica Trójmiasta się odkorkuje
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@michal0110: 160 siekierkowskim no normalnie śmierć w oczach xD
Polaczkom powinni ograniczyć do 20km/h, żeby obywatele poczuli policyjną pałę xD
  • Odpowiedz
  • 2
Yanosik taka aplikacja jakby ktoś nie znał, mnie przez 200000km ratował nie raz, a często sobie pozwalam na dużo więcej, w miejscach gdzie jedynie mogę zaszkodzić sobie, a to nikogo nie powinno obchodzić, poza tym pisowskim i propisowskim gownem.
"Szybko i bezpiecznie" można interpretować tak jak wszystko - tylko dla uposledzonego elektoratu pis temat jest jak każdy inny czarno-biały, czyli szybko to zabija, wolno to nie zabija. Jak się ma tak pusty
  • Odpowiedz
  • 2
Jak zawieje śniegiem znak obszar zabudowany to debil z pisu zgodnie z prawem przejedzie przez wieś 90km/h a człowiek, który ma cokolwiek więcej w głowie niż Jarosława Kaczyńskiego, to wyczuje ze są jakies zabudowania, przejścia dla pieszych i trzena zwolnić a nie walic 90km/h bo nie było znaku
  • Odpowiedz
@droid43210: wszystkich nie, to by zakrawało o stalking. Ale z tego co napisałeś w sprawach zawodowych po Polsce nie robiłeś po 400 czy 600 km, w jednym kierunku, w jeden dzień. Jak się jedzie robić jakiś biznes na drugi koniec Polski, to można czasami #!$%@? dostać, chociaż odkąd powstały autostrady to jest lepiej nie mniej jednak jest sporo miejsc zaniedbanych, nastawionych na "zysk" sam w okolicy mam kilka dróg, w których
  • Odpowiedz
@Sayong: Niestety policja najbardziej lubi łowić w takich miejscach, bo tam najłatwiej o ludzi którzy za mocno przycisną pomimo tego, że zagrożenie jest najmniejsze.
  • Odpowiedz