Wpis z mikrobloga

@piwakk: Ta w leasingu XDDDD Weź powiedz ze ukradłem jeszcze. Mam ci tu fote umowy wrzucić żeby Cię jeszcze bardziej dupa bolała? Mam prywatne tablice rejestracyjne, wiec jaki leasing?

Zajebiste myślenie, ma lepiej ode mnie to albo ukradł, albo ojciec dał, albo kredyt
@Kiecol Co? Ale co mnie ma boleć? Ja tylko napisałem komentarz, że leasing i tyle. Normalna sprawa dla normalnie myślących ludzi. O co ci chodzi człowieku?

I co mają prywatne tablice? Przecież w leasingu zrobisz prywatne tablice.

Sprułeś się o leasing jak nie wiadomo o co i dorabiasz swoje teorie ;)
@piwakk: „przecież to w leasingu” ja sie sprułem czy odpowiedziałem na twój komentarz pełny bólu dupy. Jakbyś wiedział co, gdzie i za ile.

Leasing jest czymś dla ludzi myślących normalnym, ale te auto nie jest w leasingu, a nie lubię jak ktoś coś wmawia i się za mnie wypowiada, nie wiedząc jak jest.
@Kiecol: Kończę, bo nie potrzebuję rozmawiać z jakimś debilem, który ma własne urojenia :) Ponadto nie wiem na co mam mieć argumenty, bo ty się cały czas czepiasz nie wiadomo czego :)

Tak, tak to twoję imię, jak chcesz już w taką dziecinną zabawę.
@piwakk: Ale jakie urojenia? Stary ja Ci powiedziałem wprost jak Ty się zachowujesz, a Ty się wycofujesz z braku argumentów, przedstawiasz się publicznie i uciekasz od konwersacji :P Idź tam dalej ludziom do portfela zaglądać.