Wpis z mikrobloga

Skąd ci wszyscy trenerzy personalni maja hajs na nowe i drogie fury? Przecież to jest S7 za kilkaset tysiecy a typ ma 25 lat


@mistejk: nie wiem czy maja na nowe fury bo to na zdjeciu to 10 letnie auto ¯\_(ツ)_/¯ no przy dobrych wiatrach to 9 letnie ;) 120-130k i kupujesz takiego rodzyna.
Siema, tu sam autor tego posta na instagramie - Kiecol. Chciałbym dodać parę słów od siebie odnośnie tego, więc prosze o zlajkowanie, lub przypięcie, bo może to wam zmieni diametralnie zdanie o mnie.

Jestem sobie Kiecol, działam od 2010r w internecie.

Odnośnie zdjęcia z Audi, post był typowo wrzucony dla szydery (jakby nie był, to bym usunął z insta, a tego przecież nie robie). Tak jak sporo innych postów na moim instagramiem
Kiecol - Siema, tu sam autor tego posta na instagramie - Kiecol. Chciałbym dodać parę...
no to chyba zle ze chlop zamiast sie zmieniac na lepsze pozostaje takim samym glabem jakim byl?


@maze: Nie patrz na świat tak zero jedynkowo. Zmienić mozna wiele, ale języka akurat ciężko się oduczyc. Sam coś o tym wiem.

To że gość na filmach bluzga co chwilę, nie znaczy że robi to na co dzień, niezależnie od otoczenia.
Ja sam, do znajomych - cisnę ich jak po burej suce, sucha nitka
@maze: A co niezrozumiałego w tym co napisałem? Wyjmij kija z dupy:) Może zaczniesz zauważać że wulgaryzmy nie świadczą o wiedzy, lub jej braku. Myślisz zero jedynkowo tak jak Ci napisał ziomek lodówkazpiwnicy

Mam gdzieś zdanie płaczka, który mnie nie zna, a się sra o to, że przeklinam. Naprawdę jakbym się miał tym przejmować, to bym się zamknął w domu i płakał, a nie działał tak jak działam.
Ja