Wpis z mikrobloga

Mireczki, ostatni raz grałem w Tibie gdzieś w 2003-2004r. Dziś YT podpowiedział mi jakiś filmik z Tibii. Efekt jest taki, że właśnie zakładam sobie konto.
Jaki świat wybrać?
Jaka klasa jeżeli nie zamierzam tam spędzić setek godzin? Knight?

#tibia
  • 13
@kaaaPiii: A jakie miasto wybrać? Zdążyłem zrobić postać na jakimś losowym serwerze, wybrałem Carlin, jak 18 lat temu ale tam pusto. Nie spotkałem żywej duszy jeszcze
@Arogancky: Myślałem, że to była kwestia miasta.

Korci mnie żeby spróbować sorca/druida, bo jak ja grałem, to nie było jeszcze takich wynalazków jak jakieś laski, sorc i druid mieli tylko spelle i runy.
@fr3duu dokładnie, posłuchaj qmpli wyżej i wybierz jakiś żywy serwer :) antice polecam w opór. Klasę wybierz jaką chcesz, generalnie najłatwiej będzie grać palkiem i knightem. Do tego dzisiaj koniecznie polecam kupić pacca
@MacDada: @LeeSnik: Secura. Ciężko mi się w ogóle odnaleźć w tej grze. Mapa jest jakieś 10 razy większa niż ta którą pamiętam.
Kiedyś 20lvl wbijało się miesiąc, teraz pewnie zajmuje to kilka godzin.
Rookgard w ogóle nie przypomina tego co pamiętałem.
80% potworów nie znam, bo to nowości.
Przedmiotów to nie kojarzę prawie w ogóle.
Trudne te początki ale nie mam już 12 lat, więc nie musiałem zbierać pół roku
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fr3duu: dobry wybór z non pvp na start. Dawnport (teraźniejszy rookgaard) jest nowa wyspą początkową, taki samouczek i poznanie wszystkich profesji, oczywiście Stary rookgaard jest dalej dostępny ale jest lekko zmieniony bo dodano nowe tereny. Na miasto początkowe wybierz venore
@fr3duu teraz masz do wyboru kupić sobie jeszcze 250tc i sprzedanie ich za CC - będziesz miał łatwiutkie granie bo zero zmartwień o kasę. Albo hard mode i zbieranie na wszystko od zera samemu
@Kolczaneiro:
Jak wbiłem na global czat i napisałem, że wracam po tylu latach, to w ciągu 10min miałem set dla swojej postaci, gotowy set na za 20lvl i ponad 200k w depo na start.
Także chyba nie muszę nic kupować ani sprzedawać, bo mi starczy to pewnie na długo.
Poza tym ja nie zamieszam wracać do tej gry na stałe i poświęcać tam setki godzin.
Chciałem tylko pochodzić, pooglądać nowe mapy/potwory,