Wpis z mikrobloga

zemu bekazlewactwo ? To lewactwo ubiegłego wieku wywalczyło dzieciom brak pracy w np kopalniach ( ͡° ͜ʖ ͡°) i brak 14h dnia pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@piotrlionel: Kozacko, teraz natomiast walczy o zaimki i równą ilość kobiet, zbokoli/transów oraz innych kolorowych ras, bez względu na kwalifikację. To na pewno ten sam kaliber co praca dzieci xD
  • Odpowiedz
@enforcer: czemu bekazlewactwo ? To lewactwo ubiegłego wieku wywalczyło dzieciom brak pracy w np kopalniach ( ͡° ͜ʖ ͡°) i brak 14h dnia pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°). Także polecam się zapoznać z historią. Chyba że uważasz, że poprawnym jest pani na kasie siedząca w pampersie ?


@piotrlionel

Dlatego walić lewactwo
  • Odpowiedz
@enforcer: 100 lat temu wywalczyli 8h pracy, dziś powinno być maksimum 4h. Produktywność skoczyła jak #!$%@?, więc już dawno powinniśmy mieć taki dzień pracy.
  • Odpowiedz
@Reezu: kapitalizm to jest to, ze moge isc do Amazona, albo każdej innej firmy której chce. Lewactwo to jest, gdy nie mam wyboru do której firmy chce isc, albo nie mam wyboru, bo zadnych firm nie ma.
  • Odpowiedz
To lewactwo ubiegłego wieku wywalczyło dzieciom brak pracy w np kopalniach ( ͡° ͜ʖ ͡°) i brak 14h dnia prac


@piotrlionel: nie zapomnij, że również wywalczyło brak pracy w Detroit i wielu innych miejscach ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@enforcer Jak na młodzieżówkę razem, jest to wyjątkowo rzeczowy wpis zwracający uwagę na problem niskich wynagrodzeń, śmieciówek, łamania prawa. Jeśli ktoś tu się ośmiesza, to co najwyżej Memcen który zamiast odnieść się do meritum, odpowiada gimbohumorowym argumentum ad personam. I kuce jeszcze temu przyklaskują.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Bomfastic: nie wiem czym jara się Korwin, mało mnie to obchodzi. Wiem że może to szokować, ale niechęć do lewicy i liberalne podejście do gospodarki nie równa się popieraniu konfy.
  • Odpowiedz