Wpis z mikrobloga

@enforcer: Prawactwo walczy o tradycyjne wartości, takie jak zmuszanie ludzi do pracy po 12 godzin dziennie za głodowe stawki na umowie zlecenie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak ktoś chce móc za pracę 8 godzin dziennie godnie wyżyć, wykarmić 2 czy 3 dzieci, to jest lewactwem które nie nadje się do pracy.
  • Odpowiedz
czemu bekazlewactwo ? To lewactwo ubiegłego wieku wywalczyło dzieciom brak pracy w np kopalniach ( ͡° ͜ʖ ͡°) i brak 14h dnia pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°). Także polecam się zapoznać z historią. Chyba że uważasz, że poprawnym jest pani na kasie siedząca w pampersie ?


@piotrlionel: Tylko współczesne lewactwo chce by zaradni ludzie na nich pracowali a oni będą siedzieć na socjalu.
  • Odpowiedz
@93michu93: sławuś wyciągnął 40 koła z dotacji, do tego z konfabulacji wyciągnął też paredziesiąt tysi, nie ma to nic wspólnego z pracą XD
a byłych klientów jego "kancelarii" (w cudzysłowie bo to kilka jdg kręcących się przy mentzenie ale jak widać ludzie się nabierają) to znam i nikt nie poleca

gdyby telezakupy były człowiekiem to byłyby mentzenem
  • Odpowiedz
@uirapuru: Gdzie tutaj masz rosnący problemXD w linku który wrzuciłeś masz, że mówimy o 7,5% a zaraz potem że chodzi głównie o te trudne rejony For example, the Northwest and Qinghai-Tibetan regions
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@FrasierCrane: fajnie że wymyśliłeś sobie coś że tak napisałem, oburzyłeś się, a potem się zesrałeś xD

Dosłownie napisałem "ale nie znaczy to, że wielkie korpo są od razu lepsze" ale całkowicie to olaleś i bez podstawie się sprułeś.

To się nazywa sofizmat poszerzenia i jest błędem logicznym.
  • Odpowiedz
tak #!$%@?, bhp wymyslili lewacy :D kapitalizm nie zna zdrowego rozsadku i kosztów leczenia itd


@uirapuru: Tak. BHP wymyśliło to wstrętne lewactwo. Związki zawodowe również wymyśliło wstrętne lewactwo. Tak samo regulowany dzień pracy (etat) również wymyśliło lewactwo. Zakaz ciężkiej pracy dla dzieci również wymyśliło wstrętne lewactwo.

Wiesz jaka była reakcja kapitalistycznych pracodawców na wieść o wprowadzeniu BHP? Byli niezadowoleni, protestowali. Wiesz czemu?

Bo trzeba było przeszkolić pracowników, dostosować maszyny, opłacać koszty
  • Odpowiedz
Czasami naprawdę myślę, że kapitalistyczne wykopki to by mogły popierać obozy koncentracyjne, bo "Praca czyni wolnym, a i birmańskie dziecko może szkołę za 20 lat zbuduje"

@uirapuru: ^^^^^
  • Odpowiedz
sławuś wyciągnął 40 koła z dotacji


@Hylfnur: ale co zlego jest w wyciaganiu hajsu od panstwa socjalnego? Gdybym mial firme i mogl dostac dotacji: nic, 10k, 100k i 500k to bez mrugniecia okiem bym bral 500k nawet jesli moja firma nie stracilaby zlotowki na covidzie.

a byłych klientów jego "kancelarii" (w cudzysłowie bo to kilka jdg kręcących się przy mentzenie ale jak widać ludzie się nabierają) to znam i nikt nie
  • Odpowiedz
@Reezu: znasz jakieś kapitalistyczne obozy koncentracyjne? bo te najslynniejsze rosyjskie i niemieckie zdecydowanie lewackie :) popierałbym je, gdyby to lewaków do nich na reedukacje wyslano
  • Odpowiedz
@93michu93:

ale co zlego jest w wyciaganiu hajsu od panstwa socjalnego? Gdybym mial firme i mogl dostac dotacji: nic, 10k, 100k i 500k to bez mrugniecia okiem bym bral 500k nawet jesli moja firma nie stracilaby zlotowki na covidzie.

A jak dają mi to socjalizm dobry ale jak dają innym to socjalizm zły, typowa "logika" konfabulacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I co ty tam #!$%@??
Typie, on
  • Odpowiedz
bo te najslynniejsze rosyjskie i niemieckie zdecydowanie lewackie :)


@uirapuru: Mówisz o tych lewackich obozach, w których mordowano ludzi z pobudek nacjonalistycznych (prawica)? XD
  • Odpowiedz