Wpis z mikrobloga

@saycool: o cholerka te Audi się godniej zestarzało, ale jak już wspomniałem to typowe u Alfy starzeją się okropnie
A jeśli mówimy o właściwościach jezdnych generalnie technologii wykonania układu napędowego to zdecydowanie brał bym Alfe
@saycool: Powiem ci po 13 miesiącach z Julką i 3 miechach z nowym BMW F40 oraz miesiącem z nowym BMW G26 że Julka wciąż sprawia że wsiadam do tej włoskiej #!$%@? z uśmiechem mimo że lusterka się grzeją 3 minuty, nawiew dmucha z siłą pingwina. BMW nie sprawia mi frajdy z jazdy, jest gadżeciarskie i poprawne jak kolejne flagowce od Samsunga. To auto za każdym #!$%@? razem jak depnę każdego #!$%@?
T.....o - @saycool: Powiem ci po 13 miesiącach z Julką i 3 miechach z nowym BMW F40 o...

źródło: comment_1641330559q3HdTO2ytfDkDZI13L7YuW.jpg

Pobierz
@saycool: 2l 184konie, no ma #!$%@? jakieś funkcje szpanunkcje których nie wiem czy kiedykolwiek użyje, regulacje podświetleń w tonacjach sracjach od liliowego po ksztanowy brąz z Prowansji czy inne gówno jakieś. W cholerę od wszystkiego do ustawiania w całym panelu chyba 80 przycisków naliczyłem, jakieś #!$%@? muje dzikie węże. Kupiłem dla jednego z pracowników bo chciał i się mieściło do 220k to dostał.
Wolę Julkę, bo jest #!$%@? i nie potrzebuje
@saycool: Metka marki- kupując beemkę jesteś albo sebixem (stare bmw) albo banankiem (nowe), a bardziej na poważnie- no do siebie bym po prostu Niemca nie kupił (no chyba, że nowa betka 2 we fiolecie), ale to czcze rozważania z mojej strony, bo Giulia w realnym kręg wozów na które będę polował się znajdzie najwcześniej wtedy, jak już będzie pełnoletnia pewnie