Wpis z mikrobloga

@piaskun87 nie ważne czy ma kija w dupie czy nie. Jak przyjdzie do wystawiania ocen, to będzie płacz czemu i nagonka na nauczyciela. Znajdzie się jeden taki śmieszek, a na następnej lekcji czy e lekcji przybędzie jeszcze kilku i rozwala całe zajęcia. Wpisał uwagę, więc w razie czego nauczyciel ma kryta dupę
  • Odpowiedz
ocena -20? Co to #!$%@? jest, jakiś system oceniania posłuszeństwa ucznia jak w Chinach? xD


@robertx: u mnie w podstawówce też takie było.
Co ciekawe za obrazę nauczyciela było więcej niż za zabicie innego ucznia
  • Odpowiedz
wykopków. Uj, że wynajmując płacą w ciul szmalu na coś, co NIGDY nie będzie ich, czasem całymi latami siedząc na jednej chacie, spłacając KOMUŚ kredyt. Ale najważniejsze, że


@piaskun87: jakbym byl starym dzieciaka co taka uwage dostal to bym wysmial takiego belfra xD
  • Odpowiedz
@Makowiec_naczelnika: robiłem prawie dokładnie tak samo. Wychowawca wkurzył się jak doniosłem +150 za kilka wypadów na raz, więc później przynosiłem punkty częściej od razu po wizycie. Neutralizowałem sobie nimi wagary, na wagary był też jakiś osobny limit za przekroczenie którego miało się naganę więc wykorzystywałem go pod ten limit. Kończyłem z zachowaniem poprawnym, wszystko pięknie miałem obliczone. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz