Wpis z mikrobloga

@berman @astri Macie jakiekolwiek pojęcie o budowlance czy za dużo muratora się naoglądaliście? Osiągnęliście coś w życiu prócz siedzenia i hejtowania każdego na wykopie? Z tego co zauważyłem to w większości hejtujecie kogoś, kto osiągnął coś w życiu, czasami słusznie ale w większości #!$%@? na siłę. Idźcie popracujcie na budowie, zobaczycie jak faktycznie wygląda budowa, a nie czytacie muratora ;) Poczytajcie trochę o prętach, jakie funkcję spełniają itd.
#lukaszbudowlaniec
  • 65
@astri: ;))) Trochę z mojej winy, bo mogłem mu od razu napisać, żeby #!$%@?ł :) Niech hakuje, jest grubo ponad 100 tys. możliwości. Ale zobacz, że on zapomniał, po co tu w ogóle przyszedł: chciał pochwalić ukaszka i ponabijać się z naszej wiedzy o "budowlance" - a zawiesił się na tych uprawnieniach...
@berman: jakby nawet dostał zaświadczenie o uprawnieniach to by #!$%@?ł, że się nie znasz i inny kw z innym stażem ma inne zdanie i musisz być słaby w swoim fachu i guru wie co robi
@berman: po co mam ciągnąć dalej temat skoro nie potrafisz odpowiedzieć na moje pytanie? Żadna filozofia podać informację o które prosiłem; najwidoczniej chciałeś tylko zaistnieć i zrobić z siebie eksperta w dziedzinie budowlanki który wszystko najlepiej wie. Odpowiadając na twoją ostatnią odpowiedź/pytanie, to że wiem nieco na temat pewnej osoby to od razu znaczy że ją oglądam czy cokolwiek? Nie, tak to nie działa.

@tmedynski "lał wodę opowiadając jaki to z
po co mam ciągnąć dalej temat skoro nie potrafisz odpowiedzieć na moje pytanie? Żadna filozofia podać informację o które prosiłem; najwidoczniej chciałeś tylko zaistnieć


@Blacklce: Na samym początku napisałem, że nie podam żadnych danych osobowych - co jest oczywistością dla 99,99% ludzi na tym tagu, ale zawsze znajdzie się jakiś idiota, który nie ogarnie i będzie przez dwa dni cisnął bezsensowny temat. To ty, jakbyś nie zrozumiał. Podobnie jak nie rozumiesz
Pobierz
źródło: comment_1642002978ukg3Gkmrzmiid0KtQax3vU.jpg
@berman: dobra utwierdziłeś mnie w przekonaniu że nie masz jednak tych uprawnień i bladego pojęcia o czym piszesz. To tyle dyskusji z tobą na temat twoich uprawnień. Zachowaj dla siebie te "dane osobowe"; numer uprawnień XDDD
Czyżby niektórzy zastanowili się jednak nad tym co pisali i usunęli wiadomości? Jednak niektórym nie wyszło udawanie kogoś, kim się nie jest :)
@Blacklce
A ty kim jesteś? Przedstaw swoje osiągnięcia budowlane. Dodaj jakieś fotografie z swoich realizacji. Może Twoja wiedza to też tylko Murator i YT.
O uprawnienia nie pytam bo ich i tak nie masz tak jak i ja. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Daj się też zweryfikować.
Uwiarygodnij się wykopku.
Chyba, że jesteś Łukaszem B. który założył kolejne konto na wykopie. ( ͡º ͜ʖ͡º)(
@SpokojnyTom: No i nie dowiedzieliśmy się, co to za orzeł ten Black Lce, wiejski weryfikator. Przypominam, że nie odpowiedział również na moje dwukrotne pytanie, jakie dane osoby uprawnionej zwraca wyszukiwarka PIIB po wpisaniu numeru uprawnień. Bo odpowiedź (IMIĘ i NAZWISKO, ważność zaświadczenia, historia członkostwa, etc.) nie pasowałaby do jego łgarstw, że podanie numeru uprawnień nie powoduje ujawnienia danych osobowych...

Na screenie przykład wyszukiwania. Pana Jana z góry przepraszam ;)
Pobierz
źródło: comment_1642283878oLrWSGp8rQgAgIBBcNfvzE.jpg
@mwojtak: niestety ale nie ;) czemu Łukasz miałby się na nim odgrywać? Za co, za jego niewiedzę i debilizm? Z @berman 'em dyskusję zakończyłem na ten temat, nie potrafił odpowiedzieć na moje pytanie, usunął wszystkie komentarze w których się pogrążył. Myślę że to wszystko wystarczy, każdy kto ma jakiekolwiek pojęcie wie, że ten człowiek nie ma najmniejszego pojęcia a jego wiedza opiera się na muratorze.
@Blacklce: a ty masz odwagę się przyznać? Przyznać kim naprawdę jestes? Przyznaj się że jesteś Łukaszem D. znanym tutaj jako Łukasz budowlaniec, bez przytaczania kolejnych nicków jakie tutaj otrzymałeś. Przyznaj się i może choć minimalnie postaraj się wytłumaczyć. Myślę że Twoim widzom należy się to po tym wszystkim co dzięki nim osiągnąłeś. Masz na tyle odwagi? Mówię sprawdzam!