Wpis z mikrobloga

@berman @astri Macie jakiekolwiek pojęcie o budowlance czy za dużo muratora się naoglądaliście? Osiągnęliście coś w życiu prócz siedzenia i hejtowania każdego na wykopie? Z tego co zauważyłem to w większości hejtujecie kogoś, kto osiągnął coś w życiu, czasami słusznie ale w większości #!$%@? na siłę. Idźcie popracujcie na budowie, zobaczycie jak faktycznie wygląda budowa, a nie czytacie muratora ;) Poczytajcie trochę o prętach, jakie funkcję spełniają itd.
#lukaszbudowlaniec
  • 65
@berman: boisz się podać publicznych informacji? Zweryfikujemy czy faktycznie prawdę mówisz, bo co poniektórych twoich wypowiedziach mam wątpliwości czy faktycznie masz uprawnienia kierownika budowy... Większość hejtujących tutaj nie widziało nawet budowy na oczy a uważają się za specjalistów w tym kierunku. Pokaż zdjęcia z realizacji twoich robót, wykonanych domów itp. Nie odpowiedziałeś w dalszym ciągu na moje pytania więc i ja Ci nie odpowiem. Nie odbijaj piłeczki specjalisto w dziedzinie budowlanki.
@astri: ojej, zapewne tyle wiesz pomimo twojego trollu. Właśnie tacy specjaliście na tym wykopie, bez internetu to byście zginęli i nie umieli nawet ścian w domu pomalować. Wasza wiedza kończy się na etapie internetu i nic poza tym. Nie dziwię się że rozdawał bany takim ludziom jak ty, którzy udawali specjalistów (wiedza z internetu, brak styczności z budową)
@Blacklce: ale guru budowlanki jutubowej też swoje potężne "patenty" brał z internetu

on rozdawał bany każdemu kto pisał nie po jego myśli, często czytałem fachowe komentarze, długie i dobrze argumentowane odnośnie jego pracy które później znikały a najbardziej mnie bawił ten jego dystans jak ktoś zwrócił na coś uwagę i zaraz ban, no człowiek bez skazy który nie przyjął grama krytyki a na końcu odstawił szopkę z losowaniem i się zmył
Nie odpowiedziałeś w dalszym ciągu na moje pytania więc i ja Ci nie odpowiem


@Blacklce: Odpowiedziałem Ci nadzwyczaj szczegółowo na Twoje idiotyczne pytanie. I chyba na głowę upadłeś, sądząc, że Ci będę ujawniał dane osobowe czy cokolwiek pokazywał.
@berman: jeśli należysz do izby to sam wiesz że takie dane są publiczne, każdy inwestor może poprosić kB o dane, by sobie sprawdzić na stronie czy faktycznie ma uprawnienia itd. Pytanie nie jest idiotyczne, również dobrze możesz na PW wysłać, zweryfikuję Cię tylko i nic poza tym. Lepiej się zasłonić danymi, bo prawdopodobnie to na myśli masz uprawnienia budowlane.
@astri: tak jak obstawiałem, czerpałeś wiedzę z internetu, a z pracą na budowie nie miałeś nic wspólnego. W większości na internecie piszą kompletne bzdury, a ludzie to później powtarzają.

"długie i dobrze argumentowane odnośnie jego pracy które później znikały" może po prostu usuwał by ludzie nie powielali tych głupot? Nie wiem co kto pisał i co usuwał, ale sam wielokrotnie proponowałem mu łatwiejsze rozwiązania i nie usuwał, czasami nawet na nie
@Blacklce: Mnie zastanawia jedno - dlaczego przymuszasz @berman do ujawnienia swoich danych osobowych na portalu, który non stop jest atakowany przez różnych dziwnych typów łamiących zabezpieczenia wykopu. Skoro jego imię i nazwisko jest udostępnione publicznie, to nie oznacza to, że wspomniany użytkownik musi wszem i wobec ogłaszać: EJ SŁUCHAJCIE, JESTEM JAN KOWALSKI I MOJE KONTO NA WYKOPIE TO @kontonawykopie

@krabozwierz: dobra dobra, skończ już tak chronić tego znawcę, specjalistę od budowlanki który niejeden dom postawił i pracuje na budowie od 16 lat. Po jego niektórych wypowiedziach można wywnioskować że z budowlanką ma tyle wspólnego jak muratora się naogląda lub naczyta głupot w internecie.
Mógł wysłać w wiadomości prywatnej a nie tutaj, no ale tego nie zrobił. Sprawdź proszę również jakie informację się tam znajdują, a dopiero wtedy zacznijmy dyskusję. Jest
@Blacklce: nie no wielkie osiągnięcia, przedłożyć firmę nad związek, że kobieta od niego odeszła (a podobno to on tak wiele jej zawdzięcza no ale widać spłacił ten dług kasą i tyle) wałki z losowaniem, no zajebisty wzór do osiągania czegoś w życiu

chłop marketingowo sprzedał swój projekt, trochę się zarobił, jechał z wywalonym jęzorem do Niemiec aby tylko działki mu nikt nie kupił, przy okazji goląc trochę hajsu na widzach i
@astri i widzisz, właśnie jedna osoba puści plotkę i później się to ciągnie dalej. Skąd wiesz że nie są już razem, lub np. nie rozstali się z winy stokrotki, np zdrady? To że ktoś incognito założył konto na wykopie jak każdy inny i powiedział niepotwierdzone info to nie znaczy że to prawda. To samo z wiedzą na necie, jedna osoba napisała głupoty a następnie 10 osób te głupoty powieliła. To jest internet,
ale u jakiegoś youtubera są legitne konkursy?


@Blacklce: czyli wszyscy oszukujmy, bo tak, bo czy wszyscy są uczciwi?

rozdawaj "bany" XD


Tu akurat nie wiadomo z czego się śmiejesz, bo shadowbany były faktem. Sam się złapałem na tym, że pisałem komentarz i nie było pod nim żadnej reakcji. Sprawa wyjaśniła się jak otworzyłem swój komentarz kopiując link i otwierając go w trybie incognito.