Wpis z mikrobloga

@Likenavy: przynosi do drzwi, tylko że na recepcji jak wchodzi kurier musi poinformować do kogo idzie i wtedy dzwonią do Ciebie z recepcji potwierdzić, że faktycznie zamawiałes kuriera i chcesz zeby Ci przyniosł jedzenie
Mirki jak jest z zamawianiem jedzenia #wolt #ubereats albo #pysznepl do #skytower #wroclaw? Normalnie dostawca przynosi, czy trzeba czekać gdzieś lub wyjść przed budynek? XD


@Likenavy: ja jestem dostawcą, dostarczałem kilka razy, najlepiej jak przyjmie zamówienie dostawca to poinformuj go którym wejściem ma wejść (jest kilka wejść, zależne są od piętra) i podaj numer piętra i numer apartamentu, ochroniarz na dole zadzwoni do twojego apartamentu z pytaniem czy zamawiałeś, jeśli
jeśli tak to odbije swoją kartę i wjedzie na górę ale pamiętaj, że będziesz musiał mu kliknąc kartą w windzie żeby mógł zjechać na dół :)


@LuxEtClamabunt: tutaj nie do końca ścisło się wyraziłem - miałem na myśli, że ochroniarz na dole odpika swoją kartą windę żeby mógł dostawca dojechać na twoje piętro, ale z powrotem na dół będziesz musiał ty odpikać dostawcy w korytarzu żeby mógł zjechać