Wpis z mikrobloga

Przyszedł mi mandat z #belgia. Wszystko sie zgadza, w liście są moje dane i w tym czasie przebywałem w Antwerpii. Mandat jest za emisje w mieście.
Natomiast list nie został wysłany z belgii tylko przez Dc Management Joanna Sieniakowska, przynajmniej ten podmiot jest nadwcą. List przyszedl wczoraj a dzisiaj jest deadline bo inaczej kara. Jak próbuje sie skontaktować z tą firmą to nie odbierają.
Miał ktoś podobną sytuację ?

#zagranico #pomocy i również #holandia
  • 26
  • Odpowiedz
@Tussipini: napisalem maila z zapytaniem, jak cos bede wiedzial to dam znac. Jeszcze dobrze sie nie obudzilem a juz mi cisnienie podnioslo, jak takie papiery mozna do kogos wyslac, toz to wydrukowane na drukarce ze smieci wyciagnietej lepiej by wygladalo
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Tussipini: Het college keurde op 6 juli 2018 (jaarnummer 6406) het raamcontract met Modero gerechtsdeurwaarders Antwerpen NV goed voor de beboeting en inning buitenlandse overtreders .In kader van dit raamcontract verzorgt Modero gerechtsdeurwaarders de inning van deze LEZ boetes van buitenlandse bestuurders.

https://ebesluit.antwerpen.be/zittingen/20.0917.1076.6135/agendapunten/21.0614.3070.8473

( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Tussipini: dostalem zdawkowa odpowiedz, zeby kierowac wszystkie zapytania do Monero. Napisze do nich, ale raczej nie oczekiwalbym odpowiedzi przed poniedzialkiem.
Na stronie: https://lezbetalen.be/ masz wiecej info (jest tez w jezyku polskim), niestety nieswiadomosc koniecznosci oplat nie zwalnia Cie z odpowiedzialnosci.
Jest tez napisane, ze wlasciciele samochodow z zagranicznymi blachami dostana wezwania do zaplaty w swoim ojczystym jezyku, jednak bez wskazania kto rozsyla takie wezwania w danym kraju.
Nie udalo mi sie
  • Odpowiedz
@Tussipini: Twoj samochod spelnia wymagane normy? Z tego co widze to spozniona rejestracja kosztuje 75€, wiec zawsze to mniej niz te 150€. Zreszta najlepiej poczytaj faq na stronie, ktora przeslalem powyzej
  • Odpowiedz
@Negatyvv: Nie spełnia. Natomiast do niskoemisyjnej "zony" wjechałem w weekend. Na parkomacie była informacja że te zakazy nie dotyczą w soboty i niedziele. Dzięki za zaangażowanie. No cóż wszystko do tego zmierza że będę musiał zapłacić.
  • Odpowiedz