Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki
Powiedzcie mi, gdzie mogę zgłosić sytuację Jacka? Ponieważ żal się na to patrzy. To jest typowe znęcanie się. 24 na 7 przy głośnej muzyce, donateach, na kamerach, zmuszanie do remontu i głupich celów typu golenie głowy za kasę
która jest mu zabierana.
Tak z mojego prywatnego śledztwa wiem, że nie może wychodzić z domu bez pozwolenia, je max jeden raz dziennie o ile sam sobie czegoś nie znajdzie. Jest taką typową zabawką do zarabiania kasy. A on sam nic z tego nie ma, żadnej kasy nie dostaje. Małolat znęca się na niepełnosprawnym człowiekiem, bo zostawia go samego w domu. Jak przychodzi to robi akcje kopanie w drzwi. Przynosi mu dwa litry wódki. Cele są do zarabiania pieniędzy dla Łukasza M. Cały czas jest sterowany przez brata z ZK, Daniela Zwierzyńskiego który ten nakazuje mu co ma robić.
Sorry ludzie, Jaca jest jaki jest, ale podawanie alkoholu w takich ilościach lub tez jednego dnia prawdopodobnie narkotyków - chorej osobie i zostawianie jej samej na pastwę losu, jest totalnie nieodpowiedzialne. Nie daj Boże, gdyby coś się stało złego… Dlatego Mirki piszę do wasz zapytaniem, gdzie mogę to zgłosić.

@Velocity123 dasz radę pomoc?
#danielmagical
  • 6
@FasAtackJdm: XDXDXD dom ma otwarty 24 na dobe, sam ma klucze i moze sobie wyjsc i nie wrocic, zgadnijmy dlaczego tego nie robi? xd muzyki to tam ani razu glosno nie bylo od kiedy grubego zwineli, jedyne co mozna uznac za znecanie sie to te zyebane donate ktore wychodki wysylaja na okraglo 24 na dobe i terrrozyzuja w nich garbatego robiac mu wode z mozgu typu "wyslales gohe do wiezienia" "niezle
@Velocity123: Nie schlebiaj sobie, nikogo nie uwaliłeś.

Za kilka miesięcy grubas z gochą wyjdą z paki, wrócą do streamowania i znów zacznie się Eldorado. Powtórki z Adamowicza nie będzie, a za wulgaryzmy i alkohol (których swoją drogą i tak od dawna nie było) nikt ich ponownie niestety nie zamknie. Myślisz że dlaczego mrugała wrzuca codzienne "vlogi" i utrzymuje streama mimo zerowej oglądalności? Żeby grubas całkowicie nie odszedł w zapomnienie. Zobaczysz, im