Wpis z mikrobloga

Zauważyłem, że od jakiegoś czasu w pociągach #pkp jeżdżą takie hot konduktorki.

Niektóre z nich to typowe #milf, a inne to po prostu #ladnapani, czasem trafi się jakaś #plodnajulka.

Najbardziej podoba mi się ich mundur, bo za każdym razem wygladają tak, że #slodkijezu.
Osoba, która wymyśliła to musiała być jakimś #geniusz.

Ile razy widziałem podkreślone #spektakularnedupsko, to nie jestem w stanie policzyć. Najlepsze są takie, co jeszcze mają gadane na dodatek.

Taka, to by mogła mnie rewidować codziennie, do samej golizny.

Mam kiedyś plan zagadać do takiej konduktorki, albo poczekać, aż będzie jakaś grubsza akcja i wtedy wkroczyć cały na biało.

W zamian za ratunek od #patologia, #madka lub innych osobników będe chciał się umówić z nią na #randka

#przegryw #spermiarzalert #spermiarz #stulejacontent #kolej #zamunduremchlopysznurem #gownowpis #podrywajzwykopem
  • 4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Informatyk_0k:

xD

1. Lubisz laski w uniformach, spoko, to częsty fetysz, ja też lubię. Zresztą to wygląda dużo bardziej pociągająco i kobieco, a teraz większość kobiet to w jeansach lub dresach czy jakiś leginsach chodzi. To spódnice i pończochy wyglądają.

2. Konduktor to lepszy zawód niż żapka czy biedronka więc tam te trochę bardziej ogarnięte trafiają

3. One mają pewnie pod telefonem świrów z soku, a oni się naprawdę nie #!$%@?ą,