Wpis z mikrobloga

Jako, że nie wiem co juz pisać do tych bab to pomyślałem, że możemy zrobić jakiś test pierwszych wiadomości. Jak macie jakiś "otwieracz", ktory chcecie przetestować na mojej mordzie i próbie 50-100 kobiet to dajcie znać na pw albo w komentarzu.
Pod koniec weekendu przedstawie wyniki.
"Hej, co tam słychać" to bedzie wiadomość testowa/placebo.


#tinder #badoo #glupiewykopowezabawy #podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow #p0lka
BurzaGrzybStrusJaja - Jako, że nie wiem co juz pisać do tych bab to pomyślałem, że mo...

źródło: comment_1642588902MCGocB6KPY0iPRTBR6L44Y.jpg

Pobierz
  • 56
Muszę wymienić w domu przewód między złączem od słupa do licznika, bezpieczników. To ma być 4x10 czy 5x10. Nie będę tego przyłączał sam, chcę tylko zweryfikować informację od gościa, który mi to będzie z tym robił.


@BurzaGrzybStrusJaja:

Mogę Ci zadać bardzo ważne pytanie ? (czekasz na odpowiedz tego w nawiasie nie pisz)

(odpowiedz rozowej tak )

Potrafisz gotować ?
3 miesiące nie resetowalem konta to się nazbierało. Dodatkowo wpadłem w jakieś tinderowe łaski po tym jak zmienilem zdjecia na lepsze i mi 1500 polubien natrzaskalo w 4 dni.
Photofeeler ocenia moje fotki na 6-8 / 10. Nie mam typowych atrybutów chada, raczej normalny koleś

To ze na tinderze liczy sie wygląd nic tu nie zmienia. Sprawdzamy openery z jednego konta, wiec zobaczymy czy jest sens się wysilać na coś więcej niz