Wpis z mikrobloga

Jako, że nie wiem co juz pisać do tych bab to pomyślałem, że możemy zrobić jakiś test pierwszych wiadomości. Jak macie jakiś "otwieracz", ktory chcecie przetestować na mojej mordzie i próbie 50-100 kobiet to dajcie znać na pw albo w komentarzu.
Pod koniec weekendu przedstawie wyniki.
"Hej, co tam słychać" to bedzie wiadomość testowa/placebo.


#tinder #badoo #glupiewykopowezabawy #podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow #p0lka
BurzaGrzybStrusJaja - Jako, że nie wiem co juz pisać do tych bab to pomyślałem, że mo...

źródło: comment_1642588902MCGocB6KPY0iPRTBR6L44Y.jpg

Pobierz
  • 56
@Marvel7 kiedyś pisalem ze pracuje na magazynie i laski zazwyczaj cichły :) nawet mam gdzieś z tego screeny.
Cichły bo nie jestem giga chadem, jakimś genetycznym wybrykiem tylko normikiem ze spoko zdjeciami (ale nie mojej kwadratowej szczęki i 6 paka - bo tego nie mam. Tylko ogólnie ładne/estetyczne/ciekawe). Wiem ze to może #!$%@? łeb niektórym mirkom, ale zdjecia niekoniecznie musicie robic w lustrze w kiblu lub w windzie.
BurzaGrzybStrusJaja - @Marvel7 kiedyś pisalem ze pracuje na magazynie i laski zazwycz...

źródło: comment_16426064692MgJuxVK1T52x4Hm6tDxRn.jpg

Pobierz
@Thexil: chociaz cholera wie, bylam w dwoch zwiazkach z tindera, jeden roczny zaczął się od tego, że chłop napisał do mnie "xd", wiec ja tez napisalam "xD"
drugi (teraz leci nam już trzeci roczek) od: hej, dlaczego po prostu nie szukasz sobie kogos w realu?