Wpis z mikrobloga

@powaznyczlowiek: jak mnie wkurzają te markety, które wymyślają sobie automaty do których trzeba iść, pobierać bilet, wracać do auta by go zostawić i dopiero można wejść na 5 minut do sklepu. Jak chcą ograniczyć parkowanie przez okolicznych mieszkańców to niech zamontują szlabany wraz z pobieraniem biletów podczas wjazdu na parking, to jest wygodniejsze dla klienta. A to co zrobił Kaufland na Bratysławskiej to jest dla mnie już mistrzostwo, mieli fajny system
@goferek: @powaznyczlowiek: największa tragedia i już trzeba się mocniej pilnować bo latają więcej xD
jeden mandacik dostałem i się odwoływałem. Ostatnio w lidlu na Conrada gość spisywał auto obok mnie i byłem kolejny, ale tylko zapakowałem zakupy i już odjechałem. Niby nie zajmuje to długo, ale wolę od razu iść do sklepu z biletem w kieszeni xD
@goferek: te szlabany na bratysławskiej to był najgorzej działający system, jaki gdziekolwiek i kiedykolwiek widziałem. najlepsza była raz akcja jak wjeżdżałem i szlabany były otwarte/nie dało się pobrać biletu, a w trakcie moich krótkich zakupów w środku dnia je opuścili i musiałem się czaić żeby za kimś wyjechać xDD pomijając sytuacje jak były zepsute (czyli gdzieś tak co 2 dzień) i nie dało się z danej strony lub danym pasem wyjechać