Wpis z mikrobloga

Czy ktoś poleci serial podobny do #lost? Chodzi mi o mnogość bohaterów z interesującą przeszłością, żebyśmy mogli stopniowo poznawać ich cechy charakteru, w tle jakaś tajemnica, zagadka, ciekawe zwroty akcji? Sci fi mile widziane, ale jak więcej sci niż fi #seriale aha, The leftovers widziałem i też bardzo mi się podobał. #serial
Smartek - Czy ktoś poleci serial podobny do #lost? Chodzi mi o mnogość bohaterów z in...

źródło: comment_1642926617IebLhlWo5eJvmJ6W7pkBjB.jpg

Pobierz
  • 81
@Smartek: moze nie klimat sci fun, bo kryminalny bardziej, ale serial Mentalista, napewno spelnia warunki pod wzgledem zagadki(ktora sie ciagnie przez kilka sezonow) i prowadzenia bohaterow. Tylko od razu polecam ogladac tylko red johnowe odcinki
@Smartek
OA - może nie mnogość bohaterów, ale jest zagadka i tajemnica, z wątkiem sci-fi, czy bardziej metafizycznym
Dark - duuużo bohaterów z tajemniczą przeszłością i przyszłością, również sci-fi, ale wykorzystane głównie jako plot-device dla dodania zawiłości. I tu nie warto przerywać oglądania bo po miesiącu już zapomnisz "który #!$%@? jest synem kogo".