Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Tak to znowu ja. 30-latek z mieszkaniami, nowym samochodem i oszczędnościami po dobrych studiach i dobrej pracy. Oczywiście mimo tego mając tak pokaźny zasób przyszłościowy nadal nie mogę znaleźć dziewczyny. Na jeden z postów wcześniej odpisała mi jedna różowa. I napisała mi, że mam niską inteligencję emocjonalną.
A jaką inteligencją emocjonalną charakteryzują się rolnicy? Ci którzy nie mają matury? Ci którzy ukończyli studia humanistyczne? Śmieszy mnie to a potem taką różowa spłaca kredyt przez 30 lat na mieszkanie z takim "zaradnym mężczyzną" zwłaszcza kiedy ja nie mam żadnych zobowiązań i mam już drugie mieszkanie. Zarobki pozwalają mi na to, że nie muszę brać kredytu a co za tym idzie - oddawać połowy kwoty kredytu dla banku. Ale kiedyś od jednej różowej słyszałem, że ona woli pracować w Żabce, bo coś się dzieje za 2000 niż jako programistka za zdecydowanie większe pieniądze gdzie czasem jest coś do zrobienia XD. No ale takie to myślenie jest niektórych różowych. Czasami odnoszę wrażenie, że na rynku jest mi trudniej niż przegrywom oraz innym przegrywopodobnym wytworom którzy w teorii obiecują piękne życie. Ja nie muszę tego obiecywać. Przez co jestem gorszy. Odnoszę również jeszcze wrażenie, że zarabiając 10.000 dam dziewczynie 400zł będę gorszy od tego który zarabia 2.000 a da dziewczynie 500zł. Przez co wybierze tego który mniej zarabia.
Ale to ja na tym zyskuję. Wolicie faceta który Wam w teorii gwarantuje cudowne życie a w praktyce okazuje się, że ściemniał? To tak róbcie.

#zwiazki #seks #przegryw #oswiadczenie #zalesie #po30 #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #polka #bluepill #redpill

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61ed1da6f7bdff000a932719
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 32
różowa: zacytuję tamten komentarz:

może jesteś sam dlatego, że jesteś dziwny. Kojarzę twoje wpisy, tę historię o byciu przystojnym, kasiastym i mieszkaniu z rodzicami w dużym domu. Kojarzę ten styl pisania i spamowanie tagami. I z tych wpisów bije coś dziwnego, trudno to ubrać w słowa. Niby piszesz ok, całkiem składnie, a jednak mam wrażenie, że jest coś infantylnego w twoim spojrzeniu na świat. Ciężko to opisać, ale niektórzy ludzie tacy
@AnonimoweMirkoWyznania: Sam mam skończone 30 lat, mieszkanie, dobrze zarabiam, ale znajduje zupełnie inne wytłumaczenie na brak zainteresowania kobiet moją osobą. Jestem mało atrakcyjny. Może masz tak samo, a twoje rozważania co w życiu osiągnąłeś to tylko leczenie własnego ego?
GłuchaWybranka: Przestań się użalać nad soba i weź się w garść. Posiadanie dupy to nie jest główny priorytet życiowy. Skoro masz tyle oszczędności to idź na psychoterapię i ogarnij swoje problemy. No i najwazniejsze, inni ludzie nie myślą tak jak Ty. Dla siebie samego możesz być top tier kawalerem, a dla innych dup odpadem społecznym.

Zaakceptował: LeVentLeCri
GłuchyMagik: @kexus512: ale mi z tym nie jest źle a dobrze xD mi się chce śmiać z dziewczyn które zamiast być ze mną wolą innych.
@choochoomotherfucker: Nie, opisałem swoją cudowną rzeczywistość. Wiem, że się liczą. Dla mnie też. Odezwij się jak będziesz miała dwójkę dzieci i będziesz miała ratę na kredyt z mieszkaniem ok? ;)
@KorwinizacjaPrzelyku: nie dałem. Uważam, że dziewczyny nie patrzą na pieniądze. Jednak ciekawe jak
ale mi z tym nie jest źle a dobrze xD

Nie jestem sfrustrowany, ja jestem szczęśliwy!

żyję, żyję :-)

właśnie jestem przystojny

ja się nie użalam

Nie ma w tym krzty żalu!

Jestem szczęśliwy!

Jestem sam i nie mam dzieci co mnie bardzo cieszy.

Ale ja nie mam żadnych problemów.

Nigdy nie miałem w życiu jakichkolwiek problemów.


Ale to Ty dzwonisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@AnonimoweMirkoWyznania: