Wpis z mikrobloga

Wielu z was dało mi cenne uwagi odnośnie strony, za co wam bardzo dziękuję.

Dodałem wyszukiwarkę, mapę po wejściu w dany budynek, mapę na stronie głównej oraz ustawiłem pole Numer mieszkania jako opcjonalne.
Dodatkowo obecnie rejestracja jest możliwa tylko na adres email ( w przyszłości będzie możliwa tylko na numer telefonu)
Jeszcze sporo jest do zrobienia ale jest lepiej.

Zachęcam do rejestrowania i dodawania opinii (σ ͜ʖσ) https://obudynku.pl

Strona istnieje od wczoraj, nie jest idealna ale mam nadzieję, że wspólnie uda nam się stworzyć coś fajnego. Coś co pomoże innym w podjęciu nie tak łatwych decyzji jak kupno mieszkania oraz wynajem mieszkania. Zastanawiam się nad zrobieniem jakiegoś #rozdajo 3x50zł i warunkiem przystąpienia do loterii będzie napisanie opinii. Co myślicie?

#nieruchomosci #wroclaw #sasiedzi #obudynku #inflacja #patodeweloperka #mieszkanie
  • 37
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MasterOf8: Kurba jak szybko poszło z mapą :o Jutro założę konto i dodam parę opinii bo i trochę już mieszkań wynajmowałem. Bardzo podoba mi się ten pomysł więc będę udostępniał wśród znajomych. Powodzenia z projektem i oczywiście wołaj do aktualizacji ( )
@MasterOf8 jedyne co mi się nie podoba w portalu to to że nie mogę dostać maila do rejestracji xD reszta spoko xD jak zamierzasz monetyzować projekt chociażby na utrzymanie infrastruktury?