Wpis z mikrobloga

@Red_Ducc: powiem tak - wszystko co jest dopuszczone w PL do legalnego obiegu jest gówno warte. Jak nie musisz kombinować żeby dostać to znaczy że słabe i nie działa. Nie wiem jak jest w przypadku Adrafinilu ale taka mam ogólną zasadę co do nootropów i leków wspomagających naukę i pracę
@przemo93c: @avanea: ja trochę nie rozumiem czemu ludzie jak lubią modafinil. Oczywiście on działa na mnie, ale mocniejsze działanie czuje po dużej dawce kofeiny (albo biore za mało). Modafinil czy adrafinil jest stosunkowo łatwo dostępny
@przemo93c: Jak już chcesz iść w stronę leków, to odpuść wszystko na co nie potrzebujesz recepty - koszta nieadekwatne do efektu. Metylofendiat dobra opcja, ale tego się nie bierze doraźnie tylko trzeba brać w ciągu minimum 5 dni w tygodniu, bo inaczej efekty uboczne nie znikną a potrafią być #!$%@?***. Szczerze - jak nie masz ADHD to ja bym sobie wolał ogarnąć ten Mind Up w inny bardziej naturalny sposób. Sam
@Red_Ducc: IMO najlepszym zamiennikiem modafinilu, bez recepty, jest Flmodafinil. Z tego co mi mówił specjalista, który sam wszystko sprawdza na sobie, to to jest właśnie najbardziej podobna w profilu substancja. Tylko trzeba uważać, żeby nie brać wieczorem, bo możesz nie usnąć. No i ciężko kupić.