Wpis z mikrobloga

@KromkaMistrz: Slaba oferta, pewnie jakaś publiczna grupka gdzie ochłapy same lecą. Ja czasami finansuje ludziom flipy to minimum 20% w skali roku biorę. Ostatni, co prawda na pierwotnym to 30% więc nie wiem z czego się śmiejesz szczerze mówiąc
I jakoś nie wierze w te 30% w skali roku na pierwotnym - ale może za mało widziałem :)


@KromkaMistrz: to jest bardzo proste - rezerwujesz mieszkanie "dziura w ziemi" za 10 % (50 000 za mieszkanie warte pół miliona) a po roku sprzedajesz cesje za 50 000 + 30% (nowy właściciel ma tez do zapłaty 450 000 w momencie oddania mieszkania)
@kamil_nie: Oczywiście, tak długo jak długo masz frajerów którzy się na to godzą. Zawsze między etapem rezerwacji dziury a sprzedażą może dojść do np. Podwyżek stóp i ograniczenia popytu, ale kto by się tam tym przejmował...
@KromkaMistrz: Slaba oferta, pewnie jakaś publiczna grupka gdzie ochłapy same lecą. Ja czasami finansuje ludziom flipy to minimum 20 skali roku biorę. Ostatni, co prawda na pierwotnym to 30 ięc nie wiem z czego się śmiejesz szczerze mówiąc


@thunder08: Chwalenie się publicznie flipami jest na poziomie chwalenia się że jeździsz na gapę albo że wykupiłeś cały chleb w jedynym sklepie i teraz sprzedajesz go 2x drożej