Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 117
Mój klient jest kucharzem. Pokazał mi wczoraj kolejny przypadek pomiotu gimnazjalnego, wypchanego wcześniej z podstawówki.
Dziewczyna przyjmująca zamówienia tak napisała adres do klienta.
Po uspokojeniu łez od śmiechu zapytano ją o Marię, ale ona nie pamięta takiej osoby ze szkoły.

Pewnie wiecie jak jest pisana ulica Chopina?

#szkola #gimbynieznajo #smieszne #heheszki #edukacja
taxi20 - Mój klient jest kucharzem. Pokazał mi wczoraj kolejny przypadek pomiotu gimn...

źródło: comment_1643363689LPLoeQdUp3VsCB4cfbvNrI.jpg

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@voith: No tak, jak miałem problemy z zapisem nutowym to grałem ze słuchu. Ale wówczas nie gwałciłem nikomu oczu.
  • Odpowiedz
@taxi20: Na studiach kumpel pojechał do stanów na wakacje i tam pracował w jakiejś knajpie czy burgerze. I pyta się babki, z którą tam pracuje (a która robiła tam już sporo czasu), jak się nazywają te zielone liście, które oni dodają do tych burgerów. A ona oznajmia, że nie wie i że ona mówi na nie "zielone liście". ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@romek898: wiesz co Romek, przykro mi, że zabrakło ci możliwości godnego życia w Polsce i musisz siedzieć w Anglii jako robak sługus. Mam nadzieję, że chociaż gra w czołgi daje ci chwilę ukojenia i dzięki temu masz chociaż jakąś namiastkę życia. No narazie.
  • Odpowiedz
@taxi20 ale do czego jej ta osoba niby potrzebna i musi ją pamiętać? Skoro ona ma zapisać tylko adres na który ma jechać dostawca? Po chińsku tego nie napisała (no może dla niektórych jest to śmieszne) ale bez przesady ona tutaj nie pisze książki tylko zapisuje adresy i to nie dla wielkich klientów korporacji tylko w jakiejś pizzeri xd
  • Odpowiedz