Wpis z mikrobloga

Wiecie może czy to jest normalna praktyka czy tylko Plus/Plush ma takie dziwaczne zasady?
Chciałem przenieść się z karty na abonament w Plushu, złożyłem zamówienie i dostałem wiadomość, że mam podać numer kontaktowy ale inny niż ten numer z którego korzystam i przenoszę na abonament.
No midfuck trochę, mam sobie nowy numer gdzieś założyć żeby mi łaskawie pozwoli przenieść ten? XD Czy może teraz każdy ma więcej niż jeden numer na raz i ja jestem jakiś nienormalny? ( _) Może mi to @Specjalista_Plus wyjaśni?

#plus #plush #smartfon #siecikomorkowe
Maslacki - Wiecie może czy to jest normalna praktyka czy tylko Plus/Plush ma takie dz...

źródło: comment_1643752892XAkmDNTDZR6TaeAbAnb2cX.jpg

Pobierz
  • 1
@Maslacki: w przypadku zamówienia oferty konwersja ze sprzętem, wiem, że musi być podany inny numer kontaktowy niż ten przenoszony. Może na przykład nastąpić kontakt na dany numer, żeby coś potwierdzić, czy ma to mieć to związek z kwestiami technicznymi. Jeśli jednak chcesz dowiedzieć się więcej, do dyspozycji pozostaje obsługa sklepu internetowego, możesz zadzwonić pod numer telefonu 601101200 (połączenie płatne według cennika) lub napisać maila: esklep@plus.pl ( ͡° ͜ʖ ͡