Wpis z mikrobloga

a bym wolał chodzić w randomowej białej koszulce niż tej z #!$%@? armanim abo innym hugo bosem, ale takiej balenciagi albo innego balmaina bym chętnie przyjął bo to już zaczynają sie ubrania dla ludzi którzy coś tam już zaarabiają( ͡° ͜ʖ ͡°)


@fingolfin12: kogoś zdrowo #!$%@?ło z tymi cenami. Uwaga kurteczka za 13 tysięcy.
To nie że bogatym się jest i się kupuje takie rzeczy - to
Pobierz
źródło: comment_1643809440K8CIybpQmDVn2Ob7nlXhZB.jpg
@defoxe: @BBQx: ja biore to ze swojego przykładu, kiedyś zarabiałem mało ubierałem się w housie, cropie, h&m. Później jak zarabiałem więcej wleciały czasami jakieś tommy hilfigery, i inne lacosty. Teraz zarabiam na prawde serio i wole kupić basic koszulke w zarze np białą niż zalożyć jakiegoś #!$%@? na całą koszulke napisu HUGO BOSS, ale takie rzeczy jak gucii, balenciaga, balmain też czasami kupie bo po prostu mogę wydać te 3k
@defoxe: No ale Ty patrzysz na kurteczke za 13k przez pryzmat swoich zarobkow. Dla super rich 13k to to jest nic i nie musza sie dwa razy zastanawiac przed kupnem czegos takiego tak jak Ty przed kupnem koszulki z New Yorkera za 14zl. Inna perspektywa.
@zenon_z_chorzowa1: dzięki, zbadam. Wiesz co polo lacoste maja różne wersje i różne składy. Nie wszystkie są takie same. Zgadzam się ze w dotyku to nie jest najwspanialsza tkanina ale w praktyce jest solidna i u mnie żyją te polo długie lata. Co kto lubi.
@alvaro1989: Oczywiście ze tak. Nie namawiam nie zmuszam, Np dres bawełniany lacosty choć kosztuje 800 zł jest już bardzo dobry jakościowo. Ja osobiście zmieniłem garderobę na vistule, zajebiste ceny, nie rzucasz się w oczy, chociaż obecna kolekcja nieco patologiczna mi się wydaje.