Wpis z mikrobloga

@dylonij mam wuja co ma potężna firmę transportową i kilka innych biznesów takich jak apartament w zakopane stacja paliw , a najczęstszy strój w jakim go widać to zwykle robocze ogrodniczki i buty robocze
@dylonij: jak kogoś stać na ubrania gucci,Calvina itd. To jego sprawa co nosi ¯\_(ツ)_/¯ Sama mam kilka koszulek z „wyższej” półki. Wieś zaczyna się tam gdy ludzie kupują te koszulki na bazarach za 20 zł, a później dumnie paradują z wielkim napisem Calvin Srein.
@fingolfin12: rozumiem cie, jednak zyciorysy pokazuja, ze ludzie naprawde bogaci nie zakladaja na siebie bilboardow innych marek. Powiem nawet, ze zyja na swoj sposob skromnie (w pewnym sensie). Natomiast zycie pokazuje, ze to zawod "corka" lub "syn" (czyli 2 pokolenie) pokazuje ten "dobrostan". Trzecie pokolenie juz niewiele ma do pokazania. Mysle, ze ludzie naprawde bogaci, sa tez przez to bogaci, ze sa sknerami i w zyciu nie dadza 8 tysiecy na
Mysle, ze ludzie naprawde bogaci, sa tez przez to bogaci, ze sa sknerami i w zyciu nie dadza 8 tysiecy na ciuch ktory im nie przyniesie kasy.


@defoxe: xDDD za to #!$%@?ą kilka baniek na jacht albo samochody. To mitologizowanie bogaczy na wykopie zawsze śmieszy.
@defoxe: No ale tak jak ktoś wyżej pisał - to że bogaci wyglądają "skromnie" nie znaczy że ich rzeczy są tanie e.g. koszulki Zuckerberga po 1.5k$. Oni wydają w #!$%@? siana tylko po prostu nie na wieśniackie rzeczy.
@XpedobearX: rozne typy bogaczy sa... Sa tacy co sie dorabiaja i #!$%@? wszystko i znow sie dorabiaja. Sa tez tacy (czesto bardzo bogaci) ktorych celem zyciowym jest gromadzenie i nie potrafia wydawac na przyjemnosci. Ten drugi typ mialem na mysli.

@hanma: czy Zuckerberk tak naprawde jest tak bogaty? No jest bogaty ale nie tak... To ze jego majatek sie wycenia na tyle, nie znaczy, ze ma tyle w portfelu. No
@defoxe: Jego net worth był #5 na świecie w 2021. Mówisz że nie jest aż tak bogaty? Wiem, że posiadane akcje i kasa w banku to nie to samo ale no #!$%@? xD
Wiem, że posiadane akcje i kasa w banku to nie to samo ale no #!$%@? xD


@hanma: Osoby o których mówi się, że są bogate, bo ich majątek jest "wycieniany na", to jak babcia mieszkająca w kawalerce w Warszawie wartej milion złotych i nie mająca na bieżące rachunki.
Żeby być tak bogatym na ile go "wyceniają" to najpierw by musiał wszystko co ma sprzedać. Problem jest taki, że mało kto jest