Wpis z mikrobloga

@LubieGroszek no i właśnie, moja babcia też jakiegoś beja do remontu łazienki wzięła i jej groził młotkiem ¯_(ツ)_/¯ nie ma reguły

@ElCidX otóż to, jak mam płacić i ma być spieprzone, to już wolę sama sobie spieprzyć za darmo. Gorzej że mam do zrobienia wyburzenia i elektrykę, to się cykam sama robić
Zazwyczaj problemem znalezienia dobrej ekipy budowlanej jest to, że osoby prywatnej zlecajacej usługę nie stać na porządny remont XD jestem jednoosobową ekipą wykończeniową i czasami ludzie myślą, że za 2000zl zrobię im remont całego mieszkania i najlepiej w 3 dni. Zawsze jak idę na wycenę pokoju np i mówię ile zajmie remont, wymieniam co jest do zrobienia żeby było porządnie to oni żyją w czasach gdzie się pędzlem kredówkę nakładało i że
@skaza w Macdonaldzie czy Kefcu się nie zatrujesz, więc tylko od Ciebie zależy czy chcesz jeść takie śmieci. Te lokale zresztą nie obiecują Ci fine dining experience, tylko prostą, chamską bułę z frytami.
Za to u fachowcow słyszysz obietnice ze będzie wszystko luks i na igiełkę, wydajesz ciężki hajs a kończysz z fuszerą i zszarganymi nerwami.
@adormidera: jak masz kasę to Ci zrobią dobrze, jak kupisz materiał z niskiej półki, masz węża w kieszeni, i oczekujesz jakości ala wersal, to nie licz na olśniewający efekt. Robię w tej branży więcej niż ćwierć wieku i za grosze nikt się nie będzie spuszczał. Zdrowia