Wpis z mikrobloga

Obecnie używam iPhone 8 Plus 256 GB i w pracy mam do wymiany telefony, z uwagi na to że nie mam większej potrzeby zmiany oferta wydaje się być całkiem w porządku i zastanawiam się nad... Samsungiem. Od zawsze korzystałam z telefonów Apple - mam tu pokupowane trochę aplikacji i w sumie nic poza tym. Co w moim przypadku byście wybrali w kategorii cena/jakość? Gdyby w miarę sensownej cenie był iPhone 12 Pro Max to nie byłoby pytania...

Mile widziane komentarze, dlaczego dany wybór jest najlepszy :)

Co jest najlepszą opcją

  • iPhone 12 128 GB - 2300 złotych 75.0% (69)
  • Samsung S21+ 5G 256 GB - 1450 złotych 8.7% (8)
  • Samsung S21 Ultra 5G 256 GB - 2600 złotych 16.3% (15)

Oddanych głosów: 92

  • 26
@Dr4ker: podałem coś co jest prawdą.

Galaxy S21 Ultra:
- ekran 120Hz
- ekran Amoled 2x
- o 58 więcej ppi
- 12gb więcej ram
- o 96mpix lepszy tylni aparat
- o 28mpix lepszy przedni aparat
- nowszy bluetooth
- nowszy stopień ochrony
- usb - C (jest o wiele lepsze od Lightning)
- TouchID (jest znacznie szybsze i wygodniejsze niż FaceID)
- o 2185 mAh lepsza bateria
Kosztuje mniej
@Eskim0s: Hahaha typowy androidowiec, szczerze? Po tym co ty mi tu wypisałeś nawet nie chce mi się dyskutować dalej bo jak napisałem na początku-typowym androidowcem jesteś porównywać 12 GB pamięci na usranym systemie do czystego zamkniętego systemu gdzie te porównanie nie ma żadnego sensu, „nowszy stopień ochrony” „Touch ID szybsze od Face id” hahahah powiedz mi jeszcze dlaczego usb jest lepsze od lightning, skoro lightning jest brandowanym kablem Apple i również
@tiarecki: ip68 chodziło.

TouchID z boku smartfona, chwytając smartfon w kieszeni go odblokuje kciukiem, a gdy smartfon jest na zewnątrz, mam już odblokowany, a FaceID? trzeba całą twarzą spojrzeć, a następnie przesunąć palcem...
USB C jest o wiele lepsze od Lightning, a to że ma logo/jest produkowane przez Apple nie ma żadnej wartości.
Kompatybilność z Android'em jest ogromna ilość akcesoriów i to nawet niedrogich, a z Apple jest wręcz przeciwnie.
Współczesne
@uniQuee: Mi tam się bardziej podobają samsungi i z wyglądu i ogólnie wolę androida ale skoro używasz iPhone i masz tam aplikacji kupione to moim zdaniem nie ma sensu zmieniać
@cherrz: nie jestem trollem...
Podaje swoje zdanie, a następnie opisuje szczegółowo moje argumenty na dany temat.
Nigdy nie używam obraźliwych słów, ani przekleństw.
Zawsze piszę słowa typu Ciebie, Ty, On, Ona, Ich z dużej literki, nawet jak są w środku zdania.
Wybacz jeżeli uraziłem Twe poglądy.