Wpis z mikrobloga

@PanNocebo: nie, nic nie malowalem i nie wiem skąd to pytanie, a już raz ktoś pytał. Zderzak wejdzie z polifta + dokladkiprawdopodobnie jak na foto wiec efekt będzie podobny. + towhook, tablica na bok i jakis siatex. No i gwint bo mi amortyzator sie konczy więc mam pretekst. Lampy tez wejda z polifta ale bede malowal im wnetrze na czarno. Bardziej obawiam się, ze kretynsko beda wygladac te mikroskopijne tarcze hamulcowe
P.....m - @PanNocebo: nie, nic nie malowalem i nie wiem skąd to pytanie, a już raz kt...

źródło: comment_1644006581yJTLPGe8NPJFYf3eGhlTbj.jpg

Pobierz
@PanNocebo: malowalemfelgi, nie auto. Stad nieporozumienie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wyglądają na sztywne, bo sie błyszczą. Jak nic nie znajdziesz to walnij jakąś uniwersalną 3-częściowa , albo jal chcesz elastycna to polecam na zlomie z laguny 1 poszukac, o ile przypasuje. Kiedyś do wszystkiego je montowali i wygladaly spoko. Btw ladny kolor tej twojej, ale jednak tez by mi bardziej w niej pasowaly lampy z ciemnym srodkiem.
P.....m - @PanNocebo: malowalemfelgi, nie auto. Stad nieporozumienie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wygl...

źródło: comment_1644008469TeVIpsGkFAjCZmBGZdIbXK.jpg

Pobierz