Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Denerwują mnie te podwójne standardy kobiet w stosunku do partnerów na poważne związki i hehe przygody. Właśnie dowiedziałem się, że moja dziewczyna, z którą jestem już dwa lata i która jest o mnie strasznie zazdrosna i oburzona nazywa dziwkami różne nasze znajome i mówi o nich, że się puszczają, ta sama moja dziewczyna chwilę przed naszym poznaniem całowała się razem z koleżanką w czasie jednego wieczoru w trójkącie z jakimś kolesiem. Ona nie widzi w tym nic złego, bo uwaga wg niej po prostu wszyscy byli wolni i to był tylko kolega, więc wszystko było w porządku. Nic nie znacząca przygoda. A mnie za same pomyślenie o podobnej sytuacji by #!$%@?ła, bo jej na mnie zależy. Co to ma być do cholery wytłumaczcie mi bo nie wytrzymam

#logikarozowychpaskow #rozowepaski #zwiazki #milosc #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #gorzkiezale #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #620413ea5137d8e1c297e13f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 24
OP: możesz @Stokrotka10: wyjaśnić co w tym jest tak skrajnie różnego? Zawsze myślałem, że całowanie jest formą czynności seksualnej? Oczywiście wiadomo o jakim rodzaju całowania mówimy, tak zwanym lizaniu się, a nie o dzióbkach w policzek, czy w czółko. O takim, które z babcią byłoby kazirodztwem

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Puszczanie się jest wtedy, kiedy jest się z kimś związanym na stałe i ma się wobec tej osoby zobowiązanie, że jesteśmy teraz razem i od teraz jesteśmy sobie wierni, a ta osoba tego nie dopełnia.


@Stokrotka10: puszczanie też jest w tedy gdy daje na prawo i lewo, gdy jest w zwiazku to jest zdrada.
OP: @Stokrotka10: miałem na myśli, że #!$%@?łaby mnie za samą myśl, że mógłbym mieć taką samą przygodę jak oni

ale zainteresowała mnie twoja interpretacja i twierdzenie, że seks i całowanie jest skrajnie różnymi sytuacjami. Zawsze myślałem, że różne formy czynności seksualnych są ogólnie podobną sytuacją. Co w tym jest tak skrajnie różnego? Niektórzy przykładowo twierdzą, że lodzik to nie seks i lodzik to nie zdrada i tego też nie rozumiałem,
PrzyczajonaStara: @2564: o czym ty gadasz chłopie i co zarzucasz OPowi? OP w każdej chwili też może szaleć, bo nie jest niczyim niewolnikiem, a opinia jego różowej jest osobną kwestią. Każdy w wolnym kraju może w każdej chwili swojego życia szaleć z kim chce ¯_(ツ)

Zaakceptował: Eugeniusz
Zua
NiewidomaFranca: > Jak się jest wolnym, to można robić, co się żywnie komu podoba, i prawda jest taka, że nikomu nic do tego.

@Stokrotka10: sorry za wołanie, ale muszę się upewnić, czy poważnie wierzysz w to co mówisz i zaraz nie wywiniesz typowego kobiecego fikołka xD Czyli przyznasz, że będąc wolnym można swobodnie zaliczać kolejne wizyty w burdelach, z tirówkami i divami na roksie, a żadnej późniejszej partnerce nic do
UwielbianaKrowa: > Jak się jest wolnym, to można robić, co się żywnie komu podoba, i prawda jest taka, że nikomu nic do tego. Puszczanie się jest wtedy, kiedy jest się z kimś związanym na stałe i ma się wobec tej osoby zobowiązanie, że jesteśmy teraz razem i od teraz jesteśmy sobie wierni, a ta osoba tego nie dopełnia.

@Stokrotka10: typowe gadanie dziewczyn, które myślą, że pójdą na łatwiznę, dorobią się
OP: @na100pomyslow1wypali: @Stokrotka10: ale tu nie chodzi o to czy ktoś się puszcza, czy nie puszcza, ale o podwójne standardy przez które mam poczucie bycia kimś gorszym potraktowanym niesprawiedliwie @Stokrotka10: tobie by nie przeszkadzało jakby twój partner lepiej bawił się z twoją wyuzdaną koleżanką niż z tobą?

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua