Wpis z mikrobloga

Oglądałyśmy z kupelami ten dokument na #netflix
Tylko, że tytuł nie powinien brzmiec "Oszust z tindera" tylko "Kozak z tindera" xDDD
Co się pośmiałyśmy to nasze, śniady książe po miesiącu spotykania się z laską, którą oczywiście przeleciał na pierwszej randce wciska jej kit, że chcą go zabić bo jest synem miliardera i czyhają na jego życie, dlatego potrzebuje hajsu bo swoje karty poblokowal żeby go nie znaleźli xD
A ta naiwna, skandynawska blondyna, przelała mu bodajże 200k€ i zaciagneła kredyty w 9 bankach xDDD
I ja mam po takim dokumencie tym dziewczynom współczuć? xD
Masakra, gościu jest mistrzem, bo tak zakręcić laski, żeby dawały mu setki tysięcy € to trzeba umieć
Ja to nie wiem czy bym faceta wkrecila żeby mi 100zł dał xDD

#bekazpodludzi
Anck-Su-Namun - Oglądałyśmy z kupelami ten dokument na #netflix
Tylko, że tytuł nie p...

źródło: comment_1644516430gUXbtf1jAlj3wWWObtqeGR.jpg

Pobierz
  • 155
  • Odpowiedz
@Anck-Su-Namun: Ja nie rozumiem jednego , jak te laski nie reagowały jak po pierwszej pożyczce chciał nadal a kasy im nie oddawał , przecież to się nie trzyma kupy. A i jeszcze czm żadna go nie spytała czm mu rodzina nie pomoże miliarderów , także mieliśmy przykład kobiet dzisiejszych lat w filmie( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Anck-Su-Namun: to takie polskie mieć bekę z osób które dały się oszukać, ale nie potępiać i nie jechać po oszuście. Niczym się nie różnisz od osób które #!$%@?ą, że trzeba się ubierać mniej wyzywająco, to faceci nie będą zaczepiać
  • Odpowiedz
@H13D: Nie mowie, zeby to normalizowac, tylko nie widzę sensu w dokopywaniu dziewczynie, kiedy to wszystko juz sie stalo. Tak, popelnila błąd. Nie, to nie znaczy, ze jest głupia
  • Odpowiedz
  • 736
@wespazjan
@piamater nie mam zamiaru udawać że im współczuję
Współczuć, to mogę starym, schorowanym babciom, które nie zawsze w pełni zdrowia umysłowego, dają się nabrać na pościele, garnki czy "na wnuczka", a nie młodym, ogarniętym laskom, które po miesiącu znajomości wysyłają grube tysiace jakiemus nołnejmowi, z nadzieją że zaraz, za chwilkę, już im zwraca
  • Odpowiedz
@Anck-Su-Namun: Nie musisz im wspolczuc, ale nie musisz tez do nich podchodzic, jakby byly idiotkami ¯\_(ツ)_/¯ Mnóstwo ludzi dałoby się zmanipulować, do tego trzeba tylko odpowiedniego manipulatora. Każdy jest kozakiem i może pisać, że to idiotki, jak nigdy nie był w takiej sytuacji
  • Odpowiedz
@Quardoz: No zazwyczaj tak jest, że wszyscy nie rozumieją jak ktoś inny może dać się oszukać, ale na różne formy oszust łapią się wszyscy.

To, że nie złapiesz się na jedno, nie oznacza że coś innego nie podziała.

A te od tego gościa też nie były robione na zasadzie maili z Nigerii. Tylko ktoś przez pewien czas realnie budował więź, budował też napięcie wokół tego, że się wpieprzył w kłopoty, ale
  • Odpowiedz
to takie polskie mieć bekę z osób które dały się oszukać, ale nie potępiać i nie jechać po oszuście. Niczym się nie różnisz od osób które #!$%@?ą, że trzeba się ubierać mniej wyzywająco, to faceci nie będą zaczepiać


@piamater: o #!$%@? xdddd naprawde porownujesz te dwie sytuacje? masz ty mozg?
  • Odpowiedz