Wpis z mikrobloga

Zeby przeskoczyć na nową generację to jeszcze z 2-3 lata poczekać trzeba, by biblioteka ekskluzywnych gier miała już jakieś znaczenie (tj. które nie będą działać na starszych)


@winsxspl Nie trzeba na nic czekać, to zwykła racjonalizacja. Stare gry chodzą lepiej na nowym sprzęcie - FPS boost, VRR, kompatybilność wsteczna w 4K, wersje enhanced pod One X, wersje enhanced pod Series X. Poza Kinectem i możliwościami finansowymi nie ma żadnego powodu by siedzieć
@koniecswiatajestbliski ja kupiłem w grudniu z drugim padem, Sackboyem, Metro Last Light i jakąś stacją ładująca za ~2910 zika. 3199 bazowo, -40 za pierwsze zakupy, 2 raty płaci sklep przy zakupie na 30 rat 0%, i cashback Który już dostałem. Do tego slimka 500 gb z jednym padem poszła za tysiaka w kilka dni ( ͡º ͜ʖ͡º)
Kupiłem z media marktu parę dni temu za 2999 zł z uncharted + drugi pad. Sprzedane stare PS4 500GB za 1k zł, dodatkowy pad za 250 zł, uncharted też pójdzie pewnie za 150 zł, więc w sumie nie taki zły deal ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czemu tutaj jest taka retoryka, nie ucz się i #!$%@? to, bo i tak każdy zarobi mniej niż 4k. A tak wgl to po #!$%@? studiować.

To znaczy ja rozumiem, że np. taki programista na studiach musi 99% swojego skilla poprawiać w domu. To w takim razie po co ludzie studiują? Jak to tylko teatr dla gojów
@Kanal0wiec: No faktycznie xDDD Magister inżynier to na start dostaję u nas 8-10k. Ale wy jesteście mitomanami. Każdy z was uczony i klepie w korpo za 15k miesięcznie i spija sojowe latte. Jeszcze wam dziękują że chcecie pracować za takie ochłapy. Ale się #!$%@?łem. Ciężką nauką u nas to co najwyżej zapewnisz sobie pracę umysłową a i tak zarobisz mniej niż brukarz. Oczywiście poza kilkoma wyjątkami jak chirurdzy czy topowi programiści.
Dokładnie, skończenie studiów od razu gwarantuje 8 k na rękę :)


@zasadzka01: no zależy jakich studiów i w jakim mieście. Ja, po studiach, na rękę, mogę liczyć na niecałe 5k, przynajmniej tyle mi zaproponowali na okres próbny. Jeśli do tego dodasz doktorat, albo jakieś inne stypendium, to będzie około 7k na rękę :)