Wpis z mikrobloga

@Kreek: Śmieszne, ale dokładnie taki tekst powiedziała mi koleżanka, której mówiłem o samobójstwie Beksińskiego. "Czemu nie pojechał zwiedzać świata jak mu było wszystko jedno?"
  • Odpowiedz
@Kreek najzabawniejsze jest to, że ten mem to prawda... a przynajmniej tak było w moim przypadku.

Pojechałem z Kielc nad morze na rowerze. Spakowałem najpotrzebniejsze rzeczy. Były to najlepsze wakacje w moim życiu. Serio, nigdy nie czułem się bardziej wolny niż wtedy. Cała wyprawa kosztowała mnie 900 zł. Zajęło mi to 10 dni.
Pojechalem ponieważ miałem naprawdę kiepski okres w swoim życiu i ta bulwa depresja nie chciała się ode mnie odczepić.
fromasz56 - @Kreek najzabawniejsze jest to, że ten mem to prawda... a przynajmniej ta...

źródło: comment_1644705097EbABTobWO8Q6N8RjNIm8W3.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Kreek: niby tak niby nie - jezeli bedziesz siedzial w tym samym srodowisku to nic ci sie nie poprawi. trzeba cos zmienic - oczywiscie jezeli twoim jedynym problemem jest brak dziewczyny to i tak latwiej ci bedzie w azji niz w europie ale to nie jest tak naprawde przegryw tylko brak dziewczyny
  • Odpowiedz
@fromasz56: No to gratuluję, naprawdę. Ja za to mając depresję od 14 lat, 6 lat temu pojechałem do Japonii na 7 dni bo myślałem jak Ty. Zgadnij co? Nadal miałem i mam depresję ; ).
  • Odpowiedz