Wpis z mikrobloga

Mirasy z #warszawa, niedługo będę przeprowadzał dziewczynę i chciałem wynająć jakiegoś busa na ok 2-3 h. Nawet nie bus ale większy samochód z paką. Myślałem o firmie Panek. Jest jakaś lepsza opcja żeby nie kosztowała milinów monet?
  • 18
@pablosik też mi się wydaje że to najtańsza opcja. Ale myślałem że ktoś ma jeszcze jakąś alternatywę


@Mars_boy: Panek i Traficar będzie tanio. Wssytko inne z wypożyczalni jest ma cały dzień i jeszcze dochodzi ryzyko ze nie zauważysz rysy przy odbiorze i cię obciąża potem. Ja czasami korzystam z tych busów. Pamiętaj o tym ze trzeba je odstawić do konkretnej strefy
@Mars_boy: ja za największego panka (Movano) na 4 h plus ok 25 kilometrów płaciłem 175 zł - myślę że taniej nie ogarniesz, oczywiście pod warunkiem że nie będziesz go musiał przyprowadzać 20 km na pozycje początkowa ;) zostawić go możesz gdziekolwiek
@Mars_boy: ale pamiętaj o tym, że traficra musisz zabrać i oddać w danej lokalizacji a Panka możesz zostawić gdziekolwiek . A różnica w cenie między renault express a jakimś dużym jest symboliczną. A z doświadczenia Ci powiem że większy samochód się przydaje bo ja zawsze nie doceniałem objętości rzeczy do przewiezienia.