Wpis z mikrobloga

  • 5
No i masa świetnej muzyki w tych growych klipach, od Xzibita i Cypress Hill, przez Aerosmith, Sweet Noise czy Drowning Pool po Chemical Brothers.
  • Odpowiedz
@rumapark: dla mnie to było takie no, bo ja młodsza byłam. a hyper się włączał jakoś po 22. a ja wtedy miałam z 8 lat i jak to włączałam to czułam, ze jestem na jakimś nielegalnym programie.
  • Odpowiedz
@rumapark: Ten program był zajebisty, tą muzyczkę jak program się zaczynał to pamiętam do dzisiaj. Recenzje gier były fajne, ale jako że nie miałam dłuuugo dostępu do komputera to tak niezbyt mnie interesowały, no bo jak się zajarać grami jak nie można w nie grać (chociaż zdarzało się, że siedziałam jak zauroczona bo tak fajnie były prezentowane)? Pamiętam też ten dreszczyk adrenaliny jak włączałam i wyłączałam telewizor by nie zbudzić dziadków
  • Odpowiedz
@demonsthere: @FoxX21: @budus2: @budus2: @czajnik_wow:
Tadkiem i Miłoszem jarałem się za gówniaka.
Później trafilem do branzy do jakiej trafilem i okazalo sie, że Tadek był konkubentem mojej koleżanki z pracy więc gdzieś tam mi prywatnie mijał.
Ogólnie sprawdzila sie zasada „never meet your heroes”. Mam raczej negatywną opinię o nim. Miłosz zaś spoko ziom, czasami do pracy żony wpada jakieś kołcz rzeczy odwala, widziałem go pare razy
  • Odpowiedz
@rumapark: eh, nostalgia mocno.

Hyper zaczynał się o 21, najpierw po MiniMaxie, a potem po ZigZapie, który zastapil MiniMaxa.

Fresh Air z głosem Jacka Kopczyńskiego, który bardzo nakręcił mnie na God of War 2, tak bardzo, że PS2 stało się wtedy moim największym marzeniem. Review Territory z Tadeuszem i Miłoszem... a potem Hyper Classic z klipami gier, z podkładem z muzycznym, który robił niesamowity klimat.

btw. niektóre klipy dostępne na YT:
  • Odpowiedz