Wpis z mikrobloga

@Jendryn: jak tam żyjesz? Ja w 2018 po świętach w sylwestra dostałem OZT, koszmar. Jakby ktoś wbił Ci nóż w bebechy i nim tam kręcił. Od tamte pory miałem nie pić, poszedłem na AA i pół roku utrzymałem trzeźwość i zaczalem pić dalej. Wydawało mi sie ze nic mi nie jest, a po miesiącu znowu ból w bebechach na szczescie nie wymagało to hospitalizacji. Od tamtej pory do dzisiaj ani kropli
@drakan8 akurat w tym wypadku ostatnie 2 setki wypiłem dzień wcześniej po pracy czyli ok 16. Wcześniej poszedłem spać ,rano czułem że coś jest nie do końca w porządku ( lekka gorączka) wziąłem ibu 600 i poszedłem do pracy. Około 14 zaczęło się... samopoczucie na raz jakbyś miał zaraz umrzeć. Musiałem się zatrzymać i zwymiotować na jakimś parkingu ( tylko wodą i żółcią) . Już wtedy wiedziałem co mnie czeka. Po rzyganiu
@drakan8 poza tym jak już trafisz na oddział to zanim dostaniesz środki znieczulające mijają jakieś 2-3 godziny. Tyle musisz się męczyć zanim cokolwiek zacznie działać. Mi #!$%@?ło do tego ciśnienie 220/110 więc ból mnie jeszcze bardziej przerażał
@Jendryn: ogólnie muszę powiedzieć że miałeś fuksa, z tego co słyszałem to 95% pacjentów po drugim ataku OZT leci do piachu, zdecydowanie musisz z alko zrezygnować bo takie ataki będą coraz częściej, najgorsza opcja to PZT, wtedy masz taki festiwal co parę tygodni
@Jendryn: a jak Cie traktują w szpitalu? U mnie było #!$%@?, pielęgniarki mówiły miedzy sobą o mnie że świr, mówiły że czuć ode mnie alkohol (nawet po 3 dniach w szpitalu - chyba myślały ze ktos mi przynosi alko do szpitala i wale dalej), a lekarz to dramat był dla mnie po prostu chamski
@SzycheU: u mnie problem był w piciu na pusty żołądek.... budzilem sie rano na turbo kacu trząsłem się i waliłem wóde... było fajnie na 30min a potem trzeba bylo pić znowu no i takim piciem na pustaka się doprowadziłem do szpitala
@maniok: OPa już nie ma z nami, niby mirkuje nadal (zielona kropka świeci się), ale Ci nie odpisal do dziś. Pewnie wyznaczył kogoś do obsługi swojego konta po odejściu
( ͡° ͜ʖ ͡° )*: nie ma już z nami mireczka

@Jendryn Żyjesz OPie? ( ͡º ͜ʖ͡º)