Wpis z mikrobloga

@artistiofeles: Była mapka, że jako jedyni w Europie nie potepili ataku. Mam troche sympatii do Serbówi Vuczic nawet wydawał sie czasem sympatyczny, ale jak nie chca z Zachodem to blokowałbym ich troche w kwestii szeroko rozumianego otwierania UE dla nich
Na plus to, że jednak tak 30 % komentujacych na portalu b92 ostro cisnie po Putinie. Tyle, że może to bardziej liberalny portal, bo chyba aż 30% w Serbi źle nie
@szurszur: Vuczić to radykał farbowany jest i jego Mentorem był Vojislav Šešelj. Ba są dowody, że Aleksandar był w Bośni w trakcie wojny https://youtu.be/upZIMayDgeo?t=26 , Oraz był Ministrem Informacji w trakcie walk. Do niego nawet kopiejki szacunku nie mam, a co dopiero grosza. B92 należy do kogoś powiązanego z SNS i to nie jest te same B92 tak jak w 2006.

Tak Vuczić ponoć nie jest świadomy czego co mówi -
B92 należy do kogoś powiązanego z SNS i to nie jest te same B92 tak jak w 2006.


@artistiofeles: Czyli partia wladzy tak? Nie wiem bo uzyles skrótu jaky po serbsku.
To mozliwe, bo czasem widac sztuczne komentarze wychwalajace Vucica. zreszta na jakims innym serbskim portalu tez widzialem. Chyba nigdzie mi sie poza bylym ZSRR tak w oczy nie rzucala sztucznosc propagandy w necie na rzecz wladzy.
@szurszur: Tak Serbska Partia Postępowa. O botach SNS zarabiających 90000 dinarów na miesiąc czyli około 3500 złotych to wiem z direktno i innych takich portali. TV Pink jest tubą propagandową rządu, a łatwiej stwierdzić, że w naziemnej leci propaganda rządu i nawet dawni opozycjoniści robią laskę Serbskiej Partii Postępowej. Jakiekolwiek boczne drogi to dziury, wyboje i koleiny. Na autostrady biorą chińskie kredyty i wpuścili Linglonga w Zrenjaninie.