Wpis z mikrobloga

Niestety, ale mam wrażenie, że wszystko zmierza w kierunku ataku nuklearnego na ogromną skale, a te negocjacje to tylko przykrywka, aby dać czas na ucieczkę gdzieś głęboko pod ziemię wszystkim przychylnym Putinowi współpracownikom. Moje obawy opieram na tym, co bym zrobił gdybym aktualnie był Putinem. A wiec tak: odwrotu już nie mam. Nie poddam się bo wstyd. #!$%@? swój kraj ekonomicznie. Nikt z zachodu żadnego deala ze mną już nie zrobi. Jestem psycholem i wrogiem publicznym nr 1, który chcę zapisać się na kartach historii, tak aby mówiono o mnie przez kolejne setki lat. Co robię? Co mi pozostało? Pyk, wysyłam atomówkę i elo. Pierwsza leci na Warszawę. Kolejna na Londyn, bo fikali najwiecej zaraz po Polakach. Kolejne niech gdzieś tam sobie lecą w świat. I to chyba było by na tyle. USA w odwecie #!$%@? Rosję swoimi atomówkami, Rosja do oporu celuje w kolejne kraje EU. Job done, Putin nie zniknie z kart historii, a my mamy end game, restart, game over. ( ͡° ʖ̯ ͡°) #wojna #rosja #ukraina
  • 39
  • Odpowiedz
@mortadela_zniszczenia: Sam Putin nie wykonuje rozkazu ataku nuklearnego. Potrzebne sa 3 osoby.

To jest kolejne straszenie zwyklych ludzi. Gdyby chcial naprawde postraszyc to przemiscil by odpowiednie jednostki a wywiady innych panstw szybko zalapaly by o co chodzi.

Zamiast tego robi ustawke w telewizji gdzie na zywo wydaje taki rozkaz.

To jest tylko gra aby straszyc zwyklych ludzi przed popieraniem pomocy na Ukrainie.
  • Odpowiedz
@mortadela_zniszczenia: Putin ma jeszcze wyjście by mu Ukraina uznała ten Donbas i Krym, a potem propaganda przerobi to na wielki sukces. Nawet jak nie ma wyjścia, to jego kumple mają w postaci pozbycia się go. Myślisz, że im się chce siedzieć pod ziemią do końca ich życia w imię imperialnych marzeń Putina?
  • Odpowiedz
@mortadela_zniszczenia: atomówka to jest taki #!$%@?, że z automatu ci wszyscy ludzie z Rosji oraz ich rodziny nie mają czego szukać na tym świecie. Generałowie, oligarchowie, itd. Wszyscy z nich do czegoś dążyli i wątpię, aby zgadzali się z taką decyzją jednego #!$%@?. Już teraz oligarchowie apelują o zakończenie tej farsy.
  • Odpowiedz
@mortadela_zniszczenia: to zamiast siedzieć na wykopie myśl jak przetrwać i żyć w świecie po wszystkim.
Ja jutro jadę kupić zapasy jedzenia i picia mimo,ze jestem w miejscu bezpiecznym oraz przypominam sobie wszystkie informacje jakie beda potrzebne do odtworzenia cywilizacji po wszystkim
  • Odpowiedz
przypominam sobie wszystkie informacje jakie beda potrzebne do odtworzenia cywilizacji po wszystkim


@SlonskoBaba: wszystkie informacje? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja podobnie jestem przygotowany na tych #!$%@? żeby im zgotować powitanie. Przygotowany na ewakuację w ciągu minuty z wawy autem w razie nalotu, mam tam wszystkie najważniejsze rzeczy włącznie z nożem, maską przeciwgazową itd
  • Odpowiedz